Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Promocja Lufthansy wyloty z Polski do Singapuru/Pekinu

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• tomek-gdynia
    replied
    No dobra , wiem że sam pisałem , że nie ma co przedrukowywać ofert z innych serwisów , ale ..
    właśnie pojawiła się oferta :
    lot do Singapuru liniami Air France Airbusem 380 z Berlina za 2080 zł (wrzesień i początki listopada)
    http://www.fly4free.pl/kategoria/promocja/

Zostaw komentarz:

• bepi
    replied
    http://www.condor.com/de/unternehmen/condor-newsroom/presseinfos/pressemitteilungen/einzelansicht/2012/07/26/condor-mit-neuem-partner-in-thailand.jsp
    Condor podpisał umowę z liniami Bankok airways:P teraz na Samui bedzie latwiej się dostać
    wklejam teskt z google tłumacza..

Frankfurt, 26 Lipiec 2012 - Condor lotnicze święto rozszerzony poprzez partnerstwo z Tajlandii linii lotniczych Bangkok Airways jej sieci do sześciu dodatkowych miejsc. Goście mogą teraz zamawiać loty Condor do Bangkoku czy Chiang Mai, Wyspę marzeń Koh Samui, Koh Chang i nadmorskiego miasta Pattaya. Ponadto, Phnom Penh, stolicy Kambodży, łatwo jest dojechać dzięki współpracy klientów Condor. Połączenie jest zarówno Phuket i cele nowego Condor Rangun / Yangon w Myanmar w Siem Reap w Kambodży.

Na loty mogą być dzięki partnerstwu z Bangkok Airways opracowała również indywidualnie do wycieczki w Azji Południowo-Wschodniej. Już w styczniu 2012 roku, Lufthansa ogłosiła nowe destynacje, Rangun / Yangon i Siem Reap, aby rozwinąć siatkę połączeń w Azji Południowo-Wschodniej. Czarterowa linia lotnicza podwoiła się w okresie zimowym 2012/13 częstotliwości do czterech lotów tygodniowo do Phuket i jest jedynym przewoźnikiem, który leci bezpośrednio z Londynu do Phuket.

Koh Samui i Pattaya są znane od lat ze swoich pięknych plaż, otoczonym przez palmy. Mniej skupiają się na wyspie turystycznej Koh Chang jest. Białe piaszczyste plaże, kolorowe rafy koralowe i zaciszne wodospady w zielonej głębi wyspy, jednak przyciągnąć więcej turystów pod jego urokiem. Phnom Penh ma swoje zabytki to popularna miejscowość turystyczna w Kambodży i mogą być łatwo łączone z lotu Condor do Siem Reap. Tak więc, części zamieszkane do tej pory, aby odwiedzić Pałac Królewski w Phnom Penh, pięć oryginalnych Wats zapewnić wgląd w fascynujący świat buddyzmu. Duże atrakcji kulturalnych można także znaleźć w Chiang Mai, "Róża Północy" w północnej Tajlandii. Tutaj może być najstarsze i najpiękniejsze świątynie buddyjskie, parki narodowe w sąsiednich regionów do zwiedzania trekkingu z przejażdżki na słoniach i raftingu bambusa przez.

Goście, którzy korzystają z połączenia przez Bangkok Airways otrzymają kartę pokładową w każdym punkcie transfer z Bangkok Airways. Bagaż będzie tam również są odbierane i tak przyniósł celnej.

Klienci mogą teraz latać od zaledwie 417.99 w klasie ekonomicznej do Bangkoku. Tak jak wszystkie loty Condor mogą biur podróży, online lub przez telefon na stronie www.condor.com 01805/767 757 (0,14 ? / min z telefonu stacjonarnego, komórkowego max. 0,42 Euro / min.) Zostali delegowani.

Zostaw komentarz:

• E w e l i n a
    replied
    Formen, z Sin są bezpośrednie Tigerem (1,30min) na Krabi :-))) Wprawdzie nie są to aż tak super ceny jak czasem ma Air Asia ale ok 600zł/2 strony więc zjadliwie. Można taniej na Phuket ale szkoda mi czasu na długie transfery jednak...

Zostaw komentarz:

• FORMEN
    replied
    Ewelina jak na Krabi dotrzecie? Lot do Phuket i potem prom czy ina opcja?

Zostaw komentarz:

• bigelvis
    replied
    Daga, Ewelina super macie, do Krabi a w szczegolnosci do Railay lub Centary w ao nang z przyjemnoscia
    bym wrocil, te skaly sa tam nie samowite ja poki co (jak nigdy ) jeszcze nie wiem gdzie pojedziemy, nic nie mam zabukowanego ale jesli dobrze pojdzie w pracy to mam w planach Meksyk w pazdzierniku a przyszly rok okolice maja Praslin, chcociaz napalilyscie mnie na le morne na mauritiusie... zobaczymy

pozdro

Zostaw komentarz:

• FORMEN
    replied
    uuu to nie dobrze :?

Zostaw komentarz:

• ooonaa
    replied
    zgadza się to co pisze Lordowski,wjazd na "dach" jest płatny ale basen ONLY dla gosci hotelowych,nawet za bardzo nie widzisz kąpiących się ludzi,chodząc po "dachu",bo tak są parawany ustawione aby chronić prywatnośc gości - była tu na forum relacja,kolega o niku z Depeszów cos na ten temat pisał

Zostaw komentarz:

• lordowski
    replied
    Formen.. a mnie się wydaje, że owszem na dach wjedziesz za ileś tam $, ale z basenu nie skorzystasz... bo ten tylko dla gości hotelowych... zresztą obadam sprawę w marcu 2013...

Zostaw komentarz:

• FORMEN
    replied
    E w e l i n a - na dachu Marina zawsze można zaszaleć, jeśli dobrze widziałem na stronie Hotelu to bilet 20$ kosztuje, ale może się mylę :S

Zostaw komentarz:

• bepi
    replied
    Bigelvis -Ddawno się nie widziałam na forum Jakie plany wakacyjne w przyszłości? Oj pewnie też wyczekujesz powrotu Filosatak jak jai Cie przywiało na forum-D

Zostaw komentarz:

• ooonaa
    replied
    Bigelvis,tak jak Ewela pisze ,bardziej lukamy na Railay.....bo trza budżetów pilnować(:P)
    są to wypady rodzinne ,więc i koszta większe::P.......ja jak mam zapłacić za 4 os ( bo Młoda ma minimalne znizki ) hihihih...to tak mniej więcej tak jak dla Ciebie ze 2 egzotyczne wycieczki.....więc sam wiesz jak jest - a przecież samą Tajlandią w 2013 r.nie opękam "całego roku" : hihihihi......pewnie cosik by się chciało JESZCZE i na wiosnę i na jesień ( jak Bozia da,to na Wielkanoc do Rzymu,a póżniej pod koniec kwietnia na babską wyprawę do Chin......jesień natomiast mi się marzy albo na Kubie ,albo na Jamajce (:P) )

Zostaw komentarz:

• E w e l i n a
    replied
    Bigelvis, mam nadzieję, że dziewczyny się zgadzają ale my na Railay...tam podobno najładniej. Osobiście się czaję na Railay Village, bo jakoś dobrze wypada w notowaniach.
    Co do tych cen na loty to nam się udało, lecimy z Poznania za niecałe 2200zł/os. więc cenka marzenie, choć połączenie nie aż takie super, bo we FRA lądowanie w okolicach południa, a lot do SIN dopiero wieczorem, ale ustaliliśmy, że przy takiej ofercie nie ma co kręcić nosem i udamy się w miasto na jakiś obiad i czas jakoś zleci. Teraz tez szukamy noclegów w SIN, głowa pęka bo wszystkie pikne, wysokie i dużo w centrum (przeglądam forum i relacje z SIN, więc coś "odgapię" :-)Ceny niestety wyższe w naszym terminie niż np w Hong Kongu, liczę średnio na 3 nocki 2 tys zł/2+1 (co się ma nijak do pakietu podawanego przez Katow27 niby za 2600 razem z przelotem), oczy by chciały zaszaleć na dachu Marina Bay Sands, ale jak się nie ma tego co się kocha to się kocha co się ma :-))))

Zostaw komentarz:

• bigelvis
    replied
    ooonaa Napisał(a):
    -------------------------------------------------------
    > potwierdzam Ewelę (tu)(tu)(tu)
    > ja co prawda mam na oku bileciki z Pragi do Bkk (
    > ale czekam na spadek ojo:P ,bo codziennie inny
    > przelicznik mi wychodzi ) a że mam ekipę 8
    > os,to troszku zaoszczędzimy
    > więc Bkk tak z 3-4 nocki + 9/10 na Krabi ....bo
    > tam nas jeszcze nie było
    > juz Prezesowi zapowiedziałam,że z hotelu tylko
    > łódką może się wydostac....i
    > stwierdził....że mu to PASUJE (tu)(tu)(tu),bo
    > nigdzie ciagała go nie będę hihihihhi i tu sie
    > myli....tam fakulteciki tylko "wodne"
    > będą(:P)(tu)(tu)

Daga czyzby Centara Krabi? czy moze Rayavadee? w kazdym razie czy to czy to - super wybor(tu)(tu)(tu)

Ewelina Phi phi island village juz zazdraszczam, bo jeszcze tam nie bylem ale zamierzam kiedys....(tu)

pozdro

pozdro

Zostaw komentarz:

• marinik
    replied
    Ha - wlasnie ze wzgledow o jakich bepi pisze - tez nie uwzgledniam jakis karkolomnych polaczen. a co do samego FACETA - to nawet mnie - nieporadnie poruszajacego sie w poszukiwaniach - wk... mocno, bo po prostu pierdoly wypisuje i to nie tylko tutaj. Tomek - juz na Gdansk nie narzekaj - lodzkie mozliwosci sa przy Gdansku kiepsiuchne dopiero
    -D - SIUP - za okazje - WSZELAKIE !!!!!!

Zostaw komentarz:

• momita
    replied
    Tomek wszystko sie zgadza, ale facet wkleja linka za linkiem bo ma od tego 5gr czy coś w tym stylu....leci na ilość....do tego nie podaje pełnej ceny, ani realnego czasu podrózy....a mądrzy się jakby pół świata za darmo objechał. Oczywiście,ze te przeglądarki są jak najbardziej przydatne i mozna cos fajnego upolować......ale nich sie nie wcina i nie pierdo**li o wczasach w Singapurze za 2600 zł bo mnie się aż włos targa na głowie :X

Zostaw komentarz:

Trwa
X