Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Krótki tour po Singapurze

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

hi Nelcia(tu)

show w Dubaju a show w Singapurze to calkiem dwa inne widowiska chociaz maja wiele wspolnego. ja osobiscie nie potrafil bym powiedziec ,ktore lepiej mi sie podobalo:S ale oby dwom w skali od 1do 10 dalbym 11 nie wiem jak zapodac linka do tego materialu ,wiec odkopie moja stara relacje w ktorej jest umieszczony link do nagrania calego przedstawienia.nagranie nie jest moje.(link powinien byc na dwoch ostatnich stronach) pozdrawiam

Komentarz

No w końcu czekałem na info od Ciebie E w e l i n a, bo ja uciekam już 12 lutego, więc może jeszcze załapię się na jaką krótką relację z SIN X(

Komentarz

Dave,
        bardzo dziekuje za linki, przejrzalam tez twoja relacje , super (tu)(tu). Rzeczywiscie pokaz fontann w Sin to zupelnie inna bajka...mam nadzieje, ze mozna je ogladac nie tylko z hotelu..
        Formen,
        jakie masz plany na Sin ? skrobiesz cosik ( czytaj relacje) na forum po powrocie ?

W relacji Filosa znalazlam link do gardens by bay - czy ktos moze byl i moze podzielic sie wrazeniami ?

Ewelina,
        strasznie ciekawa jestem ( inni jak widzisz tez) twojej relacji z Sin, Moze w weekend uda ci sie znalezc chwile czasu ? Night safari wiecej szczegółow pls !!

pozdrawiam
        nelcia

Komentarz

Moze w tzw międzyczasie ktoś odwiedził Gardens by the bay ? Pytanie tez o ogród botaniczny , czy jest na tyle wyjatkowy ,że warto odwiedzić ? Bumboat river cruise lepiej za dnia czy by night ? Singapore flyer ?
          I ostatnie pytanie czy zwiedzac metrem czy Big busem ?
          dzieki nelcia

Komentarz

Trwa
          X