Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Sin,Sin.....i co dalej...??;-))))

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Sin,Sin.....i co dalej...??;-))))

Singapur.....marzec 2014B)B)B)
    a propos tytułu....pytanie niby retoryczne....ale jakieś tam przymiarki som
    bo po głowie "chodzi" kilka pomysłów....a na czym siem ostanie...??? kto wie,kto wie
    inspiracje,porady,uwagi,przemyślenia mile widziane
    linki,fotki,youtuby również(:P)

Daga Bali na Was czeka
    taki romantic wypad w jakieś piękne miejsce (tu)(tu)

Komentarz

Saderan....Bali...."zaliczone"....(tu),chyba Cię jeszcze wtedy na forum nie było ( w połaczeniu z HK )
      miłoby było wrócic...ale mnie zawsze w NOWE ciągnie....więc na tapecie som....
      1.wysepki malezyjskie np.Tioman
      2.wyspeki malezyjskie w połaczeniu z Melakką i KL
      3.Borneo - pt. "skróconymi "śladami" Milorda
      4.Sydney ....aczkolwiek....to tylko "lizanie prze papierek"
      5.Boracy.....ciutkę za daleko i za mało czasu....bo mnie na Filipiny to na Palawan "ciągnie"
      6......c.d.n

Komentarz

uuuuu Boracay i Palawan - mnie też tam ciągnie i to jak cholera
        no chyba mnie nie było jak mieliście Bali hmm to może Tioman - jesli dobrze pamiętam to Momitka bardzo zachwalała tą wysepkę kiedyś (tu)
        a Wy chcecie bardziej leżąco czy bardzie zwiedzająco ?

Komentarz

Daga, mim zdaniem warto zrobić punkt 1,2 lub 3.. ewenutalnie. na wypasie zaliczyć tylko MBS
          Odnośnie punktu 3 napisałem w innym wątku,,, zresztą radzę Ci, wybierz jak uważasz..B)-

Komentarz

Prezes....póki co powiedział,że....Borneo ...dobrze brzmi ( to jego "kwalifikacja" destynacji )
            a ja chciałbym "coś" innego niż tylko plaża i wypaśny resorcik - bo tego juz w "kilku" miejscach posmakowałam
            Co do Palawanu,to u mnie numero uno to El Nido,a to zajmuje troszkę "czasu" na dotarcie ( przy 2 tygodniach,jak najbardziej ,ale przy 9 dniach minus 2 dni na Sin...to "mikro" )

co do punktu 1 i 2 to mam "pod ręką" kolegę,który jakiś czas spędził właśnie w Sin i Malezji...więc mogę dowiedzieć się wszystkiego bezpośrednio - i to on juz kiedyś mi rekomendował właśnie Melakkę i Tioman

Komentarz

Wojtas....a Wy na B.szczepiliście się na coś "speszjal",czy miałeś już z poprzednich wyjazdów ??
              bo mimo wszystko ten busz....to taki prawdziwy ....więc wolałabym wiedzieć prędzej

Komentarz

Re: Lot do Bangkoku - sposoby/promocje.
                Autor: lordowski (IP zapamiętane)
                Data: 26 Jun 2013 - 21:06:35

Daga, moim zdaniem P. zacznie przeżywać jak zobaczy nosacza.. ewentualnie przodka w postaci Orany... gutana... w Sepilok - półdnowa wycieczka z Kuching...
                Tripy na Borneo trzeba bookować parę miechów przed wyjazdem.. przynajmniej Turtle Island i Longhousy...
                [borneoadventure.com], resztę można z dnia na dzień....
                Już się cieszę na Waszą wyprawę...
                a tak przy okazji, planuję w wakacje 2014 wyprawkę Namibia-Botswana-Zimbabwe... jesteście chętni? śmigamy z córą...grinning smiley

Wojtek a na wątku u siebie pisałeś,że podnieśli Ci cenę na koniec i skorzystałeś w ostateczności z kogoś innego - z kogo...???

Komentarz

Daga wziąłem niezawodnego Repela 100 i.... dobrą łychę na miły poranek...codzienne szczepienie wewnętrzne zastąpiło każdy inny zastrzyk.
                  A tak na poważnie na Borneo nie ma malarii.. jeśli chodzi o część malezyjską...ten syf występuje ew. w środku dżungli... około 1000 km od Waszego pobytu, a i tak nie stwierdzono tam żadnego zachorowania od 2 lat...
                  Jedziesz tam tak samo uzbrojona w medykamenty jak na zakupy do rajchu....
                  Jak pójdziesz do lekarza chorób tropikalnych, to każe brać Ci syfny Malarone, albo Lariam... pisałem w tej kwestii do agencji, która nam organizowała wyprawę i potwierdzili co napisałem wcześniej. w relacjach osób, które były przede mną wnioski są te same. Firmy farmaceutyczne po prostu muszą jakoś zarabiać!!!

Komentarz

oj ja tez ciekawa co bedzie oprócz Sin ;-) mnie najbardziej filipinki ale macie zbyt malo czasu . Malezje i Tioman tez rozważam , ale jak tam dotrzeć ?

Komentarz

Daga ja Cię z tych wszystkich punkcików ....widzę chyba najbardziej na Borneo to byłaby super przygodaX(, a na koniec pobytu zabawicie się z Prezesem ...w SIN w Twoim wymarzonym hotelu, extra wakacje (tu)byłyby przygoda w dżungli a potem luksusy w tym wypaśnym hotelu z extra basenem i widokiem(tu)co był Lordziu(tu)

Komentarz

Ania,będzie o czym plotkować w piątek,sobotę i niedzielę - chyba moją Anię wsadzę do kajaka z Twoim Piotrusiem,a my znów "we dwie" popłyniemy" to się.....nagadamy

a propos Tioman,to tam "coś" lata,Bepi mi pisała lub można drogą lądową do Mersing i stamtąd promem - jedynie mi szkoda,że Melakka w przeciwnym kierunku i "nie po drodze"8-)

Komentarz

Daga gratulacje !!! I jak byś wybrała Tioman to koniecznie samolotem! Bo wpadasz prosto miedzy busz a plaże... Ja sobie oglądałąm jak tam lądują te malęństwa na takim krótkim pasie - SZOK

z Singapuru lata - https://www.berjaya-air.com/

A lądowanie wygląda tak

http://youtu.be/ibdC0z-E0Ig

Komentarz

Daga na całość pakietu wziąłem w Amazing Borneo http://www.amazing-borneo.com/, ale naszą wycieczkę do longhousów robił Borneoadventure,,, dlatego ich Ci podałem.. :P

Komentarz

Bepi(tu)(tu),mie też serducho wewnętrznie podpowiada,że byłaby z tym B.niezła frajda(tu)
                              ino najpierw Sin,bo przylatujemy o 16.45,więc nocleg konieczny - a wylatujemy na powrocie ok 23.00 więc zdążę jeszcze tego samego dnia powrócić z B do Sin ( bez noclegu)
                              ojjjj jest nad czym dumać(tu)

Komentarz

Trwa
                              X