Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Sin,Sin.....i co dalej...??;-))))

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

Daga,
    polecalam ci na poprzednim watku Perth ( z misiem koala..widzialas ?) i okolice ( szeroko rozumiane)- dla mnie absolutna rewelacja i numero uno mojego "indonezyjskiego" wyjazdu.
    Inna opcja to wyspy indonezyjskie.. na Bali byłas ,ale mnie znacznie bardziej zauroczyła Jawa czy Flores/Rinca/Komodo - park krajobrazowy z min.waranami..
    pozdrawiam nelcia

Komentarz

ja tez jak Benia uwazam wysłac Cie na Borneo do orangutanków

Komentarz

Daga i moja rada, wracając Borneo do Singapuru jeszcze na transferze, powiedzcie obsłudze, że chce objechać Sin busem i będziecie to mieli za free...

Komentarz

chyb a musimy 3 osobowy kajak miec bo ja od jednego planowania a Piotrus od drugiego hehe

Komentarz

Daga Borneo to też super pomysł - nawet taki był mój pierwszy plan żeby połączyć Taj i Borneo ale... niewypał niestety co się odwlecze...
            Lord miał super wyprawę (tu)(tu)

Komentarz

Ania.....utopię Cię za te....orangutanki....zobaczysz:P

Nelcia....dzięki kochan czytałam o "miskach",nawet Prezes na hasło Sydney się "zainteresował",
              ( o Perth nie wspominałam,bo dla niego to nie jest nazwa możliwa do zlokalizowania )
              ale......tu padło .......,że Australię to najlepiej "jako samodzielną wyprawę" zrobić i nie łączyć jej z niczym
              Co do Jawy/Komodo,to dumałam i knułam nad tym ,gdy byliśmy na Bali,ale jak zwykle zabrakło mi czasu
              ( a,że towarzycho,które było z nami było "nie ruchawe",to nie miałam siły przebicia,aby przeforsować swoje pomysły ) - teraz jestem "panią sytuacji",bo sama knuję i planuję,a Prezes ma możliwość to....sfinasować

Wojtas....linki....poczytam do...podusi(tu)

Komentarz

Haloooo...jestem, nie widać mnie?..hehe..

Komentarz

Momiś....ja Cię od razu "wołałam",jak tylko bileciki przyklepałam,ale Ty pewnie na koncercie buszowałaś
                  bo mnie ten Tioman intrygował(tu)
                  i zobaczę jak się temat "rozkręci" ile krzykną w agencji za 6 dniowy trip na B.
                  bo "wyczesane" resorciki na Tiomanie też mają :: niezłe cenki:P

Komentarz

Na koncercie to Ja wczoraj szalałam...:-D Doczytałąm na tamty wątku i jest jeszcze jedna propozycja - SIN -Malaca- KK- TIOMAN-SIN takie kóleczko Mnie tez ciagnie do Malaki bo to raj kulinarny i w brodę sobie pluje ze jakoś pominęłam wtedy to miasto8-)

Komentarz

ojjj chciałaby dusza do raju....i tu fajnie i tam kolorowo(tu)
                      a kalendarz nie z gumy ....o portfelu nie wspominając
                      dobrze,że mam "kilka" rocznic do świętowania w przyszłym roku.....to jakoś "łatwiej" fanaberię będzie można usprawiedliwić

Komentarz

a jezeli Borneo w pigułce to chyba lepiej te od strony Kuching , niz od strony Kota Kinabalu, tam większe odległości do pokonania.

Komentarz

Momi,ja w temacie B. to "świeżynka"....aż głupio
                          jedynie co czytałam Twoją live relację i Lorda i to wszystko,więc z dużą pokorą kładę mapkę na kolanka i rozpiskę robię jak "pierwszoklasista" na zasadzie "co to jest i z czym to się je"

Komentarz

ach te knucie, nowe miejsca....nie ma nic lepszego..

Komentarz

Tu jest kopalnie wiedzy, jeśli chodzi o Borneo
                              http://www.geoblog.pl/szukaj?cx=partner-pub-2469719674008319%3Az4c3oi-lmdn&cof=FORID%3A9&ie=UTF-8&q=borneo&szukaj.x=0&szukaj.y=0

Komentarz

Momiś nawet nie wiesz jak ja cierpiałem wczoraj:
                                po pracy przegladam stronki, jest promo :: wow z GDA też ::: 1919 zł za os :: do Taj 3 tygodnie w raju , już widze Phi Phi, Similany itd.... i nagle sam sobie mentalny plask w twarz zrobilem 8-) przeciez po 1 nie mam terminow urlopu w worku na 2014 i po 2 mialo byc Mexico lub Dominisia
                                ale wiecie co - zobaczylem tą cenę i już po prostu leeeeeeeeeeeeecę a się nie da niestety

Komentarz

Trwa
                                X