Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Sin,Sin.....i co dalej...??;-))))

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

Saderan rozumiem cię doskonale....ja się nawet zastanawiałąm ostatnio czy przypadkiem nie zaskarżyć "wakacje pl" bo przez pierwszym logowaniem powinni ostrzegać....hehe....że czytając te forum to się cżłowiek uzależni aod knucia><><><><><><

Komentarz

Dokładnie zaskarżmy ich
      Ja jeszcze jak walnięty myślę o tym promo cały czas bo podobno bilety są - chyba muszę zaskarżyć wakacje.pl podwójnie (:P)

Komentarz

kurde ja nie wiem skąd wy bierzecie takie dobre ceny - u mnie włąsnie promocja w emiratach , ale do 12 grudnia, czyli trochę za krótko jak dla mnie i cena z 532 funty, a to jest 2750 zł, czyli sząłu nie ma:S:S:S

No nic poczekam jeszcze z dwa miesiące8-)

Komentarz

Boska Matko - obejrzałem filmik z lądowania na Tioman - pas, okolica + dźwięk przy samej końcówce = zawał serca. Gratuluję biletów :-)

Komentarz

no Daga.....to widzę, że knucie będzie potężne.....))

Komentarz

o mamunciu....Dag-uś......szok......:::........X(X(X(

Komentarz

Dagus lecisz jak burzaX(X(X((tu)(tu)(tu)

Komentarz

Daga X(X(X(X(X(X(X(X(X(

Komentarz

Daga jak zwykle szczujesz :-)))))))))))))))))))))))) w międzyczasie jeszcze kilka wypadów ale to przeca pikuś :-))
                    Najbliżej macie Malezję i pewnie coś wyniuchasz...zresztą patrz na loty, gdzie ciekawie wypadaja by i cenowo było git i nie za długo...ja to wiesz stawiam na Filipiny bo to coś innego....ja gdyby nie tyle lotów od razu na zimę bym bukowała.. :-)))X(

Komentarz

Daga hiiii to za wiatr we włosach, a teraz ino trzeba zamerdać w woreczku z czekoladkami i wylosować smakowitosci -D-D-D-D Ja bym miała dylemacik F kusi i to bardzooooooooooo , no ale Malezja też maci, a jakby tak połączyć Borneo z luzowaniem to i wilk byłby syty i owca cała o a przeca to dopiero początek kombinacji coś czuje ze od tego próbowania to kg przybedzie, bo i to pyszne, i to, no a tamto ...........

Ps. a jak na walizkach siedzę i katuje publikę lokalną twórczością, no to muza

Komentarz

Mara,Ewela,Malginia,Kati,MatCegiełka,Kosmos(:P)

ojjj zebyście wiedzieli,nie miała baba kłopotu...to se....wymyśliła i teraz ......sznupię,szperam oglądam,medytuję,wertuję,czytam,szukam,dumam,kombi nuje - rano obudziłam sie z mega wielkim bólem głowy...i nie wiedziałam,czy to wczorajsze winko ooo czy zbyt długie ślepienie się w kompa

na razie jestem...głupia....
                        ale jakies tam swoje "upatrzone" pomysły knuję(

Komentarz

I znów kompot? :-) a na jutro siłę ma? :-)))

Komentarz

ooonaa - i to jest piękne ja po powrocie z TAJ będę knuł bo teraz na pierwszy wyjazd na włąsną rekę działam trochę po omacku :-) opowiadaj jak coś wyknujesz

Komentarz

Witajcie ><

w sierpniu i ja wyruszam na Borneo, po części śladami Lordowskiego (dzięki jeszcze raz Wojtku za pomoc). Lecimy w dwójkę, na Borneo korzystamy z biura poleconego przez Wojtka. Nasz plan jest taki:

15 sie Przylot do Singapuru
                              16 sie Singapur
                              17 sie Singapur, wylot do Kuching
                              18 sie Kuching - PN Bako
                              19 sie Kuching - orangutany, longhousy
                              20 sie Kuching - wycieczka łodzią po okolicznych wysepkach (żółwie)
                              21 sie Brunei
                              22 sie Brunei
                              23 sie Kota Kinabalu - Canopy Walk, PN Kinabalu
                              24 sie Kinabatangan
                              25 sie Kinabatangan
                              26 sie Sandakan-City tour, Labuk Bay,
                              27 sie Kuala Lumpur - Batu Caves
                              28 sie Cameron Highlands
                              29 sie Kuala Lumpur
                              30 sie Langkawi
                              31 sie Langkawi
                              1 wrz Langkawi
                              2 wrz Singapur

Póki co to mam nerwa bo:
                              1. w Singapurze jest dwukrotnie zwiększona ilość zachorowań na dengę (jeszcze nie ogłoszono epidemii),
                              2. w SIN i Malezji jest okropny smog z powodu nielegalnego:X wypalania lasów na Sumatrze.
                              Jakiś minister z SIN wypowiedział się, że to może potrwać nawet kilka tygodni lub dłużej

Komentarz

ooo Ela,widzę,że będziesz kolejną "kopalnią wiedzy"(tu)(tu)(tu)
                                super (:P)

ja se na razie obmysliłam,żeby zrobić "stacjonarną bazę gdzieś pomiędzy KK a Kinabatangan lub Sandakan i stamtąd robić jednodniowe tripy - te firmy które polecił Wojtas ,mają gro takich jednodniówek
                                ( nie ukrywam,że ja wolę w jednym miejscu siedzieć z klamotami niż co dwa dni się przenosić ,też stąd tak mój pierwotny zamysł ,ale jak to wyjdzie w praniu to się obaczy )

Ewela,- trenuję ><><><

Komentarz

Trwa
                                X