Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Sin,Sin.....i co dalej...??;-))))

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• ooonaa
    replied
    Momi....ja to mam miętkie serce
    ale na samo wspomnienie tego smaku ichniej łych...to mnie telepie....(td)(td)
    Kolega też został "ukarany",bo najsampier wypiliśmy jego zapas,a póżniej musiał tyż się "męczyć" przy tej baliskiej "nafcie"><

Zostaw komentarz:

• momita
    replied
    ooonaa Napisał(a):
    -------------------------------------------------------

> Nam ,po tym jak nasz kolega niechący zbił nam
    > Grandsa zakupionego w HK,

I Ty nadal nazywasz go kolegą??? (
    Niechcący to można krysztaówe kieliszki pobić albo porcelane od teściowej......

Zostaw komentarz:

• ooonaa
    replied
    raczej tak,bo ich restrykcyjna polityka dotyczy raczej wwozu ,niż wywozu ( zresztą % w SIn są drogie,no chyba,że na strefie na lotnisku ) -ale pamiętaj na Bali też alkohol jest drogi i są limity - kontrolują bagaż główny i podręczny ( prześwietlają ).
    Nam ,po tym jak nasz kolega niechący zbił nam Grandsa zakupionego w HK,ichnia tj.balijska whiskey nie smakowała - wyczuwałam posmak a'la nafty czy czegoś podobnego....bryyyy na samo wspomnienie mnie telepie ,o cenie nie wspominając typu pojemność 0,4 ( taka większa małpka ) za ok 50 zł:..........bleeeeeee

Zostaw komentarz:

• bepi
    replied
    to dobra wiadomość Daguś a a czy z SIN można ten alkohol w ilości 1 l przewozić dalej ? ( np na Bali?)

Zostaw komentarz:

• ooonaa
    replied
    Bepi,tak czułam .....i to w kościach,ze jak Momi napisze o reege barze,to na bank będziesz "kazała" zrobić tam rozpoznanie terenu-D

póki co sprawdziłam i do Sin mozna wwież 1 l % na 1 os (tu),więc tam te ilości w zupełności wystarczą

Zostaw komentarz:

• bepi
    replied
    Daguś koniecznie musisz tam iść oblukać kwaterki i reagge bary dla nas co to 7 km jak walniesz parę drineczków ...to ci te 7 km przeleci raz dwa( Ja gdyby nie to paliwo % ..i termosik ( to bym nigdzie się nie ruszyła z leżaka:P a jak dobrze zatankujesz to możesz potem zdobywać góry i doliny bez najmniejszego zmęczenia(:P)(:P)(:P)

Zostaw komentarz:

• momita
    replied
    a może to było 7 km w dwie strony....heheh już nie pamietam - Ja tam włąsnie mieszkałąm w takiej chacie za grosze, tylko w buszu nie na plaży. .... Kurdę ale zazdroszczę (:P)(:P)(:P)

Przy tej plazy też jest bar reagge - ja nie wiem skąd tam się wzieli rasta, ale sa odlotowi(tu)(tu)(tu)

Zostaw komentarz:

• ooonaa
    replied
    Momi.....7 km:::...toć mnie Prezes będzie musiał na...barana chyba nosić hihihihih
    ja to szczęsliwa byłam na Maledivach,że wyspa 800 na 200 metrów miała, hihihi to ją NAWET ze dwa razy obeszłam:P
    tu chyba o jakieś lekktyce pomyślę

a tak na poważnie, to o tej plazy ABC już czytałam,że tam najfajniejsze hipisowskie bungalowy przy plaży za fajne preisy można wychaczyć(tu)
    ale skora dałaś zadanie sprawdzenia jak się zmieniło....to nima to tamto....trza bedzie maszerować i zrobić dokumentację foto:P

Zostaw komentarz:

• momita
    replied
    Daga wiem wiem.....i co Wam moge zasugerować to podpłynąc sobie rano do plaży ABC to ta backpackerska częsc wyspy, najbardziej taka hippisowska i dzika - skręcic w prawo do mola i tam 7 km do centrum ale spacerek bajka - bo co krok masz knajpki rodzinne na plazy, co krok wskakujesz do wody żeby się schłodzić - małpy warany i inne wiewióry wam zachodze drogę - mam nadzieję ze za bardzo się nie rozbudowało. Jak dojdziecie do centrum do już łodzią do waszego przybytku..

Zostaw komentarz:

• ooonaa
    replied
    Momi w "drogę" hihihi będzie tam ciężko,bo jedyna która prowadzi do Resortu ,to......droga morska ,motorówką - ok 20 min.płynięcia z "centrum" - albo aiportu,albo ferry><
    czyli bierim materacyk i uderzymy w .....pław

Zostaw komentarz:

• momita
    replied
    Ja tam nic nie biorę, tylko maskę i rurkę......><><><>< będzie ekologicznie

Daguś , a tak poważnie to jestem ciekaw ajak sie Tioman zmieniło przez te lata, więc nie będzie biernego leżenia na plaży i trzymania się za rączki na molo((( Aparat w dłońi w drogę przez busz!

Zostaw komentarz:

• ooonaa
    replied
    Aga....jak to się o Momi trochę "boję"...skoro ona na Koh czangu czy innym Kho Koo-do chciała bez...bikini latać...to ......aż "strach pomyśleć" jak nam ...Tioman "zrewolucjonizuje">< - w końcu bedzie się tam jak w ...."domku czuła"><

Zostaw komentarz:

• dzioby125
    replied
    ale nam się zlot szykujeX(X(X(X( ja biorę tylko bikini żeby za ilość ciuchów z listy nie zostać skreślona(

Zostaw komentarz:

• ooonaa
    replied
    Zaraz się okaże,że ...dla mnie miejsca zabraknie ><

Holi już se "Prezesa" zaklepała ><
    Aga z Saderanem i Plumerią ...."trójkącik" zbudowali
    Bepi z browarami ,Momi z cyckami ...........ufffffff.........no jak nic trza większy domek zabukować

aaa o Anusię się nie martwię,bo dziewczyna ma wprawę z mini-bagażami po Azji

Zostaw komentarz:

• bepi
    replied
    Momita-D-D-Dspoko, na Tiomanie jest duty free><><>, tym razem nie zabieram-D co innego SIN tam to by była masakra...z tymi cenami browara-D i zakazami picia w plenerze, chyba by mnie tam :X:X:X

Zostaw komentarz:

Trwa
X