Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Gdzie zabawic na Slowacji?

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Gdzie zabawic na Slowacji?

witam mam pytanie. otoz nosze sie z zamiarem wyskoczenia na Slowacjie na jakis tydzien w pierwszej polowie wrzesnia. bardzo mi zalezy na tym wypadzie bo jade tam z moja dziewczyna wiec chce zeby bylo super. od kilku dni przegladam i wertuje coraz to nopwe oferty wyjazdow i noclegow w internecie i szczerze sie przyznam ze nie mam pojecia na co sie zdecydowac. tyle miast, tyle hoteli... wiec chodzi mi o wypad dla dwojki studentow (nas na tydzien od 8 wrtzesnia najprawdopodbniej. fajnie by bylo zeby bylo to w miare przystepne cenowo ale chcialbym takze zeby byla to miejscowosc jakas gdzie nie mozna sie nudzic, zeby mozna bylo wyskoczyc gdzies do miasta, na zakupy, zeby mozna bylo rowniez lezec do gory brzuchem i nic nie robic zeby mozna bylo poplywac gdyz w tym roku nie udalo mi sie wyskoczyc nad morze i chcialbym jakos sobie to odbic. zeby bylo fajnie poleccie cos bo narprawde jestem juz caly ogupialy. ogrom ofert mnie przytlacza a chcialbym zorganizowac cos specjalnego. do dziela Przyjaciele. licze na was i chcialbym prosic takze o jakies cenne rady odnosnie podrozowania samochodem. dzieki za wysluchanie

Tatralandia w Liptovski Mikulasz, Rajeckie Teplice, Bojnice.

Komentarz

Tatralandia to tragedia. Przereklamowane. Polecam Poprad lub okolice wysokich tatr. Ale pamietaj ze slowacja to slowacja - nie nalezy sie zbyt wiele spodziewac

Komentarz

tatralandia, wypoczniecie, pokąpiecie się polecam gorąco na leniuchowanie, a tak z drugiej strony to szkoda czasu żeby jechac na Słowację leniuchowac, tam są piękne góry które trzeba ogladac chodzic po szlakach a nei leżec do góry brzuchem, jeżeli chcecie sie obijac, polecam Turcję, też tanio i pogoda lepsza, a w Słowacji wwe wrześniu to pogody nie wróże zbyt dobrej

Komentarz

Trwa
        X