Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

kwatera lika km od Tatralandi

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• kwatera lika km od Tatralandi

Chciałabym się wybrać tak na 10 dni na Słowację z 3 letnim dzieckiem. Może ktoś zna adres jakiejś sympatycznej kwatery kilka km od Tatralandii.

Liptovski Trnawec - 3 km od Tatralandii - tam nocowałem 3 doby ... rok temu - od głownej drogi w prawo jadąc od Tatralandii taka uliczka z willami - tam trzeba szukac ..
    ja znalazłem prawie na końcu nr.235 .. bardzo miła pani koszt chyba 250 koron za dobe ... bardzo polecam z balkonem piękny widok na Wysokie Tatry -swietlica kuchnia na pietrze ...

pzdr deo

o tej porze to napewno coś znajdziesz

Komentarz

wielkie dzięki
      Czyli spokojnie można szukać na miejscu, nie trzeba rezerwowac przez internet?
      Wstyd przeyznać, objeździłam różne dalekie kraje a na Słowacji nie byłam
      Z tego co zawsze słyszałm jest tam raczej tanio? A jak ceny w restauracjach (obiady)?

Komentarz

znajdz www.liptovskymikulas.sk oraz www.liptovsky-mikulas.hotelforyou.com/
        mysle ze znajdziesz ciekawa kwatere. L-mikulasz to typowe miasto w najblizszym sasiedztwie aquaparku, ale ceny nieco wyzsze niz w mniejszych miejscowosciach wokol.
        pozdrawiam

[%sig%]

Komentarz

wejdź na www.mara.sk, byłam już w tym roku 2 razy, jest to jakieś 1,5 km od Tatralandii, domki aquatherm lub ravence, na stronie podany jest numer telefonu do Miroslava Zachara, z nim wszystko załatwisz super gość

Komentarz

no widzisz różne są mozliwości ... na pewno cos znajdziesz ...
            ceny podobne do polskich oprócz wódki wszelkiej maści / koniaki whisky/
            które są zdecydowani niższe niż w Polsce a przynajmniej były dokładnie rok temu jak tam byłem ...

pzdr ...

jak już tam bedziesz juz to trzeba jechac do Doliny Jasnej i obejrzec Demanowskie Jaskinie Lodową i Swobody - perełka ... oraz warto by wjechac kolejka na Chopok ...

w Trnawcu to nie ma takiej porzadnej knajpy ... raczej siedza tacy zapijaczeni osobnicy ... nie polecam ... trzeba by jechac do Liptowskiego Mikulasza ...

akurat nie byłem w knajpie ... kupowalismy sobie sami cos do zjedzenia ...

przepraszam byłem bo kupowałem bodaj piwo .... nie sorry sklep był obok knajpy stąd ci pijani osobnicy z lekka .

deo

Komentarz

Ci pijani osobnicy siedzą raczej w barze na parterze. A w restauracji na piętrze jest ok. Piszę o restauracji "VRM".

[%sig%]

Komentarz

Trwa
              X