Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Czy warto jechaC do Basenova?

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Czy warto jechaC do Basenova?

witam! Chciałabym z grupką znajomych spedzić fajnego Sylwestra w Słowacji. Tylko tyle jest tych miejscowości, ze trudno wybrac do której warto jechać i spedzic tam wspaniały tydzień/ lub 4-5 dni. Troszkę poszperałam na necie i myślę, że ciekawie moze być w miejscowosci Basenova, gdzie mozna troche sie powygrzewać w basenach z termalna woda oraz wybrać sie na białe szaleństwo na nartach ( dla poczatkujacych narciaży . Jesteśmy młodymi ludzmi wiec szukamy miejscowości w której mozna tez wyskoczy do pubu i pozwiedzac. W zeszlym roku bylismy w Zakopanym i było świetnie. Jeśli ktoś z was był w Basenovej, albo innej ciekawej miejscowości to proszę o opis oraz moze jekiś namiar na niedrogi nocleg. Dodam, ze raczej wybieramy się w podróż pociagiem. Z góry dziekuje za wszystkie posty

A jak Ty tam chcieć pociągiem dojechać ?

Komentarz

wejdż na stronę www.liptov.sk.Tylko,że może być trudno o wolne noclegi.,dostałam już kilka odpowiedzi, że nie ma miejsc w okresie sylwestrowym.Ale warto próbować bo może ktoś nowy sie ogłosi

Komentarz

http://web.centraleuropetravel.com/ wejść na MAP i tam sobie wybrać miejsce.

Komentarz

Przy Besenovej są tory ale dworca nie widziałem. Zatrzęsienia pubów też nie widziałem. Może lepsze Rajeckie Teplice? Więcej lokali i stoki w okolicach. Lub Liptovsky Mikulasz. [%sig%]

Komentarz

Fakt, że Basenova być bardziej dla emerytów i dlatego ja wyżej podać adres strona gdzie być opisanych dużo ośrodków w różnych miejscach.

Komentarz

Jedzcie samochodem wtedy miejsce nie bedzie takie wazne bo wszedzie bedziecie mogli dojechac . My bylismy w Liptowskim Janie i bylo super wszedzie sobie dojechalismy. Polecam zwiedzanie jaskiniiiiii Janosika. No i Hopok! Trzeba zjechac....ewentualnie popatrzec tak jak ja to robilam. Odradzam pociag chocby dlatego, ze nim tam nie dojedziecie! Papatki i milego Sylwa magda

Komentarz

Trwa
              X