Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

podobno

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• podobno

Witam! wybieram sie do term w Besenowej na Słowacji. Podobno: - nie warto tam jechac bo to tylko dziura z brudną wodą, - koniecznie trzeba się zakwaterować w samej Besenowej (inaczej są problemy z wejściem na teren kąpieliska), - w części z saunami (Witalny Świat) trzeba przebywać nago (mi to odpowiada ale nie jadę sam...), - ogolnie sauny i masaże są przereklamowane. Czy to prawda? Z góry dziękuję za wszelkie informacje na powyższe tematy i wszelkie inne o kąpieliskach termalnych na Słowacji.

Czesc! Bylismy w Besenowej w zeszlym roku w lipcu 2+2 uwazam ze bylo super tym bardziej ze nasze dzieci caly czas pytaja sie kiedy pojedziemy tam z powrotem. Nie wiem na co liczysz? My nocowalismy ok 4km od Besenowej dojezdzalismy autem na parking przy kapielisku ( bezplatny) i nie mielismy nigdy problemu z wejsciem gdzie kolwiek, a co do wody ma kolor brunatny na zewatrz poniewaz jest to woda lecznicza z makro i mikro elementami, ale w basenie znajdujacym sie w srodku budynku woda jest krystalicznie czysta. Sa 3 zjezdzalnie na zewnatrz i 1 w srodku. Piwo ok 100% drozsze niz w sklepie.Jezeli masz jakies dodatkowe pytania pisz na GG 6166445. Jak jestes zainteresowany posiadam zdiecia.
    Pozdrawiam

Komentarz

Wielkie dzięki za informacje! Przyczyną pytań były krańcowo różne opinie na powyższy temat, prezentowane na forum. Czy korzystaliście może z Witalnego Swiata? Interesuje mnie sposób korzystania z saun i masaży. Pozdrawiam!

Komentarz

Niestety nie kozystalismy z tego co Cie interesuje poprostu nie bylo kiedy bo bylismy z dziecmi. Ceny byly rozne co dziennie inne czyli wyzsze przed wyjazdem sprawdzalismy cene w internecie i niestety na miejscu okazaly sie o niebo wyzsze, ale poza tym bylo wszystko ok napewno polecam

Komentarz

Trwa
        X