Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

UWAGA-POZOR

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• UWAGA-POZOR

do podrozojacych po slowacji.zeby uniknac wysokich mandatow proponuje sluchac radio najlepiej EXPRESS.tam co 30 min podaja informacje dla kierowcow,gdzie sa policyjne patrole gdzie meraja predkosc.SCASNEJ CESTY

witam
    W zwiazku z tym ze do granicy ze slowacja mam 80 km bylam czestym gosciem zwiedzilam spora czesc slowacji i wegier baseny itp
    wszystko zmienilo sie po wprowadzeniu euro w sprawie mandatow podrozaly

przez tyle lat co jezdzilam nigdy nie placilam tam mandatow
    ale zmienilo sie to w koszycach przekroczona predkosc o 30 km i do zaplaty jak mowi pies slowacki 200 euro zaplacilam wyblagalam 50 euro ale wzia w lape i nie dal kwitka po tym mandacie jezdzilam juz spokojnie a tu znowu mandat po miesiacu tym razem 30 euro

mozna placic mandaty za przekroczenie to wiem ale u nich jest tak ze nie pokazuja na komputerze jak w polsce ile i gdzie jest przekroczona predkosc
    takze mam awersje do tego kraju i omijam go z daleka problem tylko jeden ze jak chce jechac na wegry to musze przejechac przez ten gowniany kraj

dla podrozujacych po slowacji czeste radary samochody nieoznakowane w kazdej miejscowosci byle by zlapac ale tylko obcokrajowca zatrzymuja jak jest nawert przekroczone 10 km

drugi mandat ktory zaplacilam troche jest watpliwy bo jechalam z przepisami sprawe zglosilam w ambasadzie odnosnie wydruku z przekroczenia bo im nie wierze czekam na wiadomosc z ambasady

Komentarz

musza ci pokazac zapis z fotoradaru.trzeba stac za swoim.pokuta w wysokosci 200e z ta sie nie spotkalem bo oni maja dziwwy taryfikator i sa to dziwne sumy,np.33e,66e.jestem polakiem ale jezdze na slovackich blachach i nie mam doswiadczenia jak oni postepuja z cudzincami.NAJWAZNIEJSZE STAC ZA SWOIM I SIE NIE BAC

Komentarz

Trwa
      X