Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

GDZIE NA WAKACJE

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• GDZIE NA WAKACJE

Chciałabym spędzić urlop z rodziną na Słowacji i szukam jakiegoś fajnego miejsca, ale obowiązkowo musi być w pobliżu jakiegoś jeziorka, gdzie można się poopalać i popływać. Za wszelkie wskazówki serdecznie dziękuję.

Raz w życiu (8 lat temu) wyjechałam z rodziną na wakacje na Słowację (miejscowość Namestowo nad Zalewem Orawskim) i powiedziałam sobie, że nigdy więcej w życiu. Przypomniały mi się najgorsze czasy PRL-u - brud, żadnych owoców, miasteczko zapyziałe, zalew brudny z plamami ropy. Może miałam pecha. Może gdzie indziej jest ładnie. Ale ja już na Słowację nie pojadę. Jeśli koniecznie chcesz tam jechać, bardzo dokładnie sprawdź ofertę, bo możesz sobie zepsuć cały urlop.

Komentarz

Grażyna napisał(a):

> Chciałabym spędzić urlop z rodziną na Słowacji i szukam
      > jakiegoś fajnego miejsca, ale obowiązkowo musi być w pobliżu
      > jakiegoś jeziorka, gdzie można się poopalać i popływać. Za
      > wszelkie wskazówki serdecznie dziękuję.
      Proponuję wybrać się do miejscowości Liptowski Trnowec.
      Mała miejscowość położona nad zaporą Liptowska Mara, można popływać, poopalać się, kursuje statek wycieczkowy. W pobliżu kwatery, nad samą wodą Camping, zupełnie przyzwoity standard - polecam to miejsce, porządek, czysto, ciepła woda, przeważają turyści zagraniczni. Dobra baza wypadowa do zwiedzania jaskiń, niedaleko wody termalne, w ubiegłym roku podobno oddany do użytku Aquapark.
      Pozdrawiam, życzę udanego wypoczynku.

Komentarz

Grażyna napisał(a):

> Chciałabym spędzić urlop z rodziną na Słowacji i szukam
        > jakiegoś fajnego miejsca, ale obowiązkowo musi być w pobliżu
        > jakiegoś jeziorka, gdzie można się poopalać i popływać. Za
        > wszelkie wskazówki serdecznie dziękuję.

A ja mam swoje zdanie -słowacja kojarzy mi się tylko z górami , jeśli woda i to w lecie to polecam gdzieś w polsce.Słowacja nie ma dobrze rozwiniętej bazy i terenów nad jeziorami.Proponuję za to Tatry i wszystkie miescowości w okolicach , ja byłam w zeszłym roku w sierpniu w Tatrzańskiej Łomnicy i nie żałuję ale dołączę się do poprzednich wypowiedzi- może oni i są już w uni tak jak my ale warunki w hotelu 3*Morawa pozostawiały wiele do życzenia(czasy późnego PRLu) nie wiem na jak długo tam pojedziecie i w jakim terminie ale w atrakcyjnym sezonie a jest to 5-9 miesiąc to ceny są wygórowane.Kwatery prywatne nie są zbyt drogie ale daleko im do naszych kwater, jak są już jakieś fajne to drogie tak jak u nas w Zakopcu.
        Ogólnie fajnie jedzenie tanie, alkohol też.
        Ta miejscowośc T.L. jest jedną z lepszych nasz hotel znajdował się blisko wyciągów i kolejki na Tatrzeńską Łom.kolejek prawie rzadnych!!!!!!!!!!a widoki lepsze niż na kasprowym!!!!!!!!!!!
        Bylismy w Strbskim Plesie tam jest w okolicach jeziorko ale nie wiem czy jest tam możliwość kąpieli.
        W Słowacji jest Liptowska Mara to jest sztuczny zbiornik wodny ale ogólnie tam jest nie za czysto tak jak nad jeziorem turawskim w woj.Opolskim.

Wszystko zależy od waszego nastawienia, może tam i jest tanio ale za to tandetnie i 100 lat za murzynami.
        Jesśli chodzi o wodę to polecam nasz piękny kraj- i tak jesteśmy od nich do przodu o jakieś kilka lat!!!
        pozdrawiam

Komentarz

Witam
          POlecam jeziorko Oravskie jest super i niedaleko wiele innych atrakcji typu zmek mozna jechac na jaskinie super
          Pozdrawiam pa

Komentarz

pani Grażynko jestem własnie po urlopie ,bylem na slowacji jesli pani ma zamiar sie tam wybrac to proponuje liptnowski trnowiec mala miejscowosc. Ale zato bardzo piekne tereny oraz zalew MARA polecam terz pension MARA

Komentarz

Trwa
            X