Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Wody termalne-baseny na Słowacji.

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Wody termalne-baseny na Słowacji.

Czy zna ktos gdzie sa dokładnie baseny termalne na Słowacji. Poszukuje takiego miejsca gdzie są baseny zarówno odkryte jak i zakryte aby mozna było sie schować w razie niepogody.

Baseny termalne odkryte i zakryte sa np. w miejscowosci Velki Meder w Poludniowej Slowacji, prawie przy samej granicy z Wegrami.

Adam. napisał(a):

> Czy zna ktos gdzie sa dokładnie baseny termalne na
    > Słowacji. Poszukuje takiego miejsca gdzie są baseny
    > zarówno odkryte jak i zakryte aby mozna było sie
    > schować w razie niepogody.

Komentarz

Pieszczany k/ Trnawy

Komentarz

A gdzie to jest dokładnie. ? Prosze wybaczyc, mam mapę lecz szukac tych mieścinek to mozna dostac oczopląsu ( jeśli są w ogole na mapie).

Komentarz

szukam basenów zakrytych na Słowacji na najbliższy weekend

Komentarz

To być już za późna na Wasz wyjazd ale ja napisać bo się może do przodu przydać. Jak Wy by czytać jedna mądra książka o dzielna wojaka Szwejk to Wy by wiedzieć, ze być taka uzdrowisko na Słowacja co się Piestany nazywać. Tam Szwejk leczyć reumatyzma w kolan. To być bardzo znana uzdrowisko i tam ostatnio dużo Araba jeździć co nie być dobra sprawa, bo oni mieć petrodolara i dużo za wszystko płacić i Słowaki być rozpaskudzone.
            A jak Wy by pojechać 100 km dalej to Wy dojechać do Miskolc i tam być ciepła basena w duża grota. Jak ktoś by chcieć w inna spoosób leczyć reumatyzma to może pojechać do Eger, to być tak samo daleko jak do Miskolc. Tam być basena odkryta ale piwnica z wielka beczka pełna wina być zakryta. Jak kto posiedzieć w taka piwnica 3 dni to on być całkiem zdrowa. Ja mocno poleceć taka kuracja.

Komentarz

dziękuję za wskazówki

Komentarz

Dzien dobry ,

oferujem vam noclegi v nasom AB pensjonate v gorskej wsi Ludrová na Slowacji / 70 km od Chyzne v Polski /. Gory tylko 100 m od pensjonatu , atrakcje jak gorące źródła wspaniałe o każdej porze roku oraz trasy narciarskie i szlaki turystyczne Besenova / 9 km / i Aquapark Tatralandia / 29 km / .
                W odległości 5 km od domku położone jest nowoczesne centrum narciarskie Skipark Ruzomberok - Malino Brdo / www.skipark.sk /, gdzie znajduje się 7 wyciągów narciarskich o długości od 136 m do 3900 m !!! , oraz 8 osobowa kabinowa kolejka linowa o długości 1770 m i 4 osobowa kolejka krzesełkowa o długości 1300 m. Trasy są sztucznie naśnieżane i oświetlone.
                W odległości 6 km na wschód od miasta położone jest nowoczesne kąpielisko termalne Besenova, które jest czynne przez cały rok.

K dispozicii bude apartament pre vas 2 pokoje+lazienka+kuchnia

Cena : 300 Sk/osoba/dobe , dzecka do 12 lat : znižka 50%

Wiecej info i zdjecja pokojow na nasej web :
                www.abus.szm.sk

Vierka Kajuchova
                tel.komurk. 00421 903 97 35 23

Komentarz

----a mozesz mi podac dokladniejsze adresy tych miejsc?
                  pozdrawiam klaudia---

Komentarz

witam, poszukuje miejsc w oklicach bardejowa, preszowa z basenami termalnymi masz wiadomości na ten temat? dzieki

Komentarz

Liptovsky Mikulas : www.tatralandia.sk
                      Besenova :www.besenova.sk
                      Polecam szczególnie ten pierwszy, bo nowszy, ale wody w Besenovej maja wieksze wlasciwosci lecznicze.
                      W Popradzie w tym roku otwarto Aquacity-kompleks, gdzie w czesci basenow tez sa wody termalne, ale tam dopiero bede w ferie po raz pierwszy.
                      Jak ktos jeszcze nie byl w cieplych zrodlach, to niech choc raz sprobuje. Na pewno bedzie zachwycony. Niewazne, czy ma lat 10, 20, czy 60.
                      Pozdrawiam

Komentarz

Nie jestem Szwejkiem,ale byłam w Piestanach i polecam.Co do Arabów,to przyjeżdżają nadal do Piestan.Piestany w stosunku do Rajeckich Teplic czy Trencinskich Teplic są duże,podzielone na część miejską i uzdrowisko.Ładny park zdrojowy,jaskinia solna,basen kryty,zabiegi za dopłatą.Stąd niedaleko do Bratysławy i Trencina.Oba miejsca polecam.Ja mieszkałam w części miejskiej,na prywatnej kwaterze,ponieważ pensjonaty są raczej drogied 1200 do 1600SK za noc.

Komentarz

Trwa
                        X