Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

BESENOVA

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• BESENOVA

bylam rok temu w Besenovej..moge udzielc cennych informacji na temat pobytu tam..jesli ktos jest ktos zainetresowany oczywiscie)

Szukam taniego i czystego pokoju na Wielkanoc 2005. Możesz coś polecić? Pozdrawiam, AS

Komentarz

irena kratkova Besenova 59 tel. 00/421/44/4392666

Komentarz

Chcę wybrać się w tym roku na wakacje pierwszy raz w tamte okolice, proszę o jakieś wskazówki, na co należy zwrócić uwagę, co zabrać, ile kosztuje wstęp na basen termalny. Pozdrawiam Beata

Komentarz

witam w zimie to jeszcze180 ale teraz sprawdzalem 210 ajk cie znudzi siedzenie w wodzie ze starymi łupami oczywiscie nic do nich nie mam to niedawno otwarli park wodny w liptowskim mikulaszu i troche dalej w popradzie ale ceny sa wieksze wejdz na tetralandie i aqła park poprad tam masz wszystko jak chcesz fajna kwatere no moze mało powiedzane apartament 250 od osoby to pisz wlodek.kolegunio@gazeta.pl

Komentarz

Dodałbym jeszcze ze woda a raczej zawartość wody brudzi kapielówki na brązowo. Nie do doprania. Polecam nie najtańszy ale nie za drogi a bardzo fajny pensjonat FONTANA.

Komentarz

Witam wybieram się w tym roku poraz pierwszy na Słowacje jak masz może adres i nr telefonu gdzies aby wynająć pokój lub inne rady dotyczące pobytu to będę zobowiązany Pozdrawiam Jarek S

Komentarz

przyjmę kazdą pomoc odnośnie kwater w sierpniu, Wybieram się z dzieckiem w okolice Basenovej i L. Mikulasza. Oferty w internecie wydają mi się za drogie... mam rację. A może tam są takie ceny. Jeśli macie ciekawe namiary na fajne kwatery i niedrogie dajcie znać. Może fotki czy strony internetowe, telefony adresy. Z góry dzięki arakon@interia.pl

Komentarz

Kasiu chcemy pojechać do Basenovej, jakie kwatery możesz nam polecić i co możesz nam powiedzieć na temat dojazdu (z Krakowa)?

Komentarz

Kasiu podaj gdzie się zatrzymałaś. Może masz namiary na jakieś kwatery na Słowacji. Jaki był koszt westępu na baseny.

Komentarz

gdzie byłas w besenovej?

Komentarz

wybieram sie do besenovej do pensjonatu agrothermal czy cos o nim wiesz z ta woda mnie załamałes

Komentarz

Trwa
                        X