Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Tatralandia - potrzebuję kilku ważnych informacji.

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Tatralandia - potrzebuję kilku ważnych informacji.

Witam! Wybieram się z mężem i znajomymi do Tatralandii. Wynajeliśmy domek bez wyżywienia. Interesuje mnie jak z cenami żywności wyglada sprawa na Słowacji. Co warto zobaczyć w okolicy i ile kasy ze sobą wziąć na rozrywki??? Na wstępy wiem ile wziąć .... Jeśli ktoś był to proszę o informacje. W czerwcu tego roku wziełam ślub nie byliśmy nigdzie w podróży poślubnej (dopiero wiosną przyszłego roku). Chcę by mojemu mężowi spodobała się niespodzianka bo o wyjeździe jeszcze nic nie wie.

Poroszę pomóżcie mi trochę. Naprawdę nikt tu poza Egiptem świata nie widzi i nikt nie był na Słowacji????

Komentarz

Wróciliśmy z tej okolicy przedwczoraj. W samej Tatralandii są olbrzymie tłumy, trudno dostać się na zjeżdżalnie, a nawet wejść do niektórych basenów, wpuszczają ludzi praktycznie bez ograniczeń. Zdecydowanie sympatyczniej jest w Basenowej, po 17 są tańsze bilety. W okolicy są przepiękne dwie jaskinie Demianovskie (Lodowa i Wolności), Dolina Prosinecka I Kvacanska (też szczególnie polecam), wiele skansenów (Vlkolinec, Zuberec), Chopok, Orawski Zamek. Widoki są fantastyczne, nasz wyjazd był bardzo udany, jedynie Tatralandia, ze względu na tłumy, to nieporozumienie.

Komentarz

http://mojaslowacja.pl/

może na tej stronce znajdziesz kilka info o zamkach lub jaskiniach w pobliżu, do któych moglibyście się wybrać

jesli chodzi o ceny to tak jak u nas...niejednokrotnie nawet taniej

pozdrawiam i życzę miłego pobytu

Komentarz

Dziękuję serdecznie za tak ważne dla mnie informacje. Cieszę się, że w ogóle ktoś mi odpisał i to madrze zamiast tylko dawać uszczypliwe uwagi bądź wyśmiewać ludzką niewiedzę czy wyzywać bo i takie rzeczy przydarzają się na tym forum pytającym.
          Chylę czoła i jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Komentarz

Zgadzam się z Piotrem. Byłam tam niejednokrotnie /tzn.jaskinie i Besenowa/.
            Warto tram bć. Jaskinie na Słowacji nie tylko w Demanowskiej Dolinie są przepiękne i warte zwiedzenia.
            Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku i wspaniałych wrażeń.

Komentarz

Kurcze, ale zrobiło mi literówki.

Komentarz

hej bylismy w tym roku w tatralandi i to był koszmar takich kolejek do kas jeszcze tam nie widzałem a po wejsciu do srodka lepiej nic nie mówić człowiek przy człowieku na jeden zjazd czekalismy około godzinny w kolejce ,czyli w sumie zjechalem moze ze 3 razy potem juz nie mialem ochoty ani czasu.Bylem w swiecie witalnym w tatralandi i tez troszke sie zdziwilem bardzo mały nie tego sie spodziewałem Godny polecenia jest AQUA Park POPRAD jest o wiele bardziej interesujacy i ma wieksze baseny termalne z mam wrazenie ze ma cieplejsza wode w basenach i czysciejsza bo filtrowana tlenem a nie chlorem ma ładny kolor i zapach w swiecie witalnym wiecej atrakcji miedzy innymi solarium kilkanascie rodzajów saun (sauna lodowa) ładny pokoik relaksacyjny z widokim na góry czego brakuje w tatralandi jednym słowem tatralandia poza zjezdzalniami to nijak sie ma do popradu ocenisz sama Aha dodam ze w tatralandi w swiecie witalnym wchodzi sie do dzakuzi nago a ogólnie przemieszczasz sie w takim przescieradle i nic dziwnego gdyby nie dzieci ktore chodza tam równierz nago do dzakuzi Moim zdaniem nie powinni tam wposzczac ludzi do 18 roku zycia.W popradzie tego nie było tam nie wymagaja sciagania strojów kapielowych.

Komentarz

zdecydowanie popieram
                  aquacity poprad jak dla mnie rewelacja
                  a tatralandia to nic poza przeogromnym tlumem ludzi i wszechobecnymi kolejkami, poza tym brudno i niemilosiernie smierdzi chlorem

Komentarz

Byłam w sierpniu na Liptowie.
                    Mój nr.gg 5107199

Komentarz

ja wiem...bylam w tatralandii ale w srodku tygodnia i moze dlatego nie bylo takich 'przeogromnych tlumow' jak pisze rob_rob. mnie sie calkiem podobalo, spodziewalam sie kolejek, bo w koncu to nie basen prywatny dla elity, tylko dla wszystkich, a ze jest fajnie, to i sciaga tam duzo ludzi. moim zdaniem powyzsze opinie sa troche przesadzone...

Komentarz

zależy co dla kogo jest tłokiem. moja koleżanka nie pójdzie na basen jak na jej torze pływa jeszcze jedna osoba i nie może znieść przepychających się ludzi na targu ale skoro jedzie się do popularnego miejsca to trzeba liczyć się z kolejkami i patrzec raczej na plusy - a może kogoś ciekawego się spotka? może nawiąże nową przyjaźń?

Komentarz

a ja wam powiem co usłyszałam od znajomego który był w tatralandii. W basenie koło niego moczył się gościu który miał widoczne strupy na ciele. Znajomy jak to zobaczył od razu wyskoczył z basenu i więcej się tam już nie wybiera. Powiedział mi o tym jak mu wspomniałam, że chciałabym tam pojechać. Po tym co usłyszałam też się odechciało.

Przecież wstęp osobom z chorobami skórnymi na basen powinien być zabroniony, czy ktoś tego tam przestrzega ?!

Komentarz

ale był pewien, że to choroba skóry? może gosciu po prostu wywalił się na rowerze albo doznał innego mechanicznego urazu. denerwują mnie tacy panikarze szczerze mówiąc...:/

Komentarz

ja się tam wybieram niedługo i bardzo się cieszę na ten wyjazd bo znajopmi z pracy byli już prawie wszyscy i to w różnych terminach i mówili, że było fajnie i o wiele więcej plusów niż minusów

Komentarz

Trwa
                              X