Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

apteczka samochodowa

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• apteczka samochodowa

prosze o informacje co ma zawierac samochodowa apteczka, bo podobno slowaccy policjanci szczegolowo sprawdzaja polske samochody!

głównie prezerwatywy pozdrawiam

Komentarz

Dzisiaj w radiu była audycja na ten temat. Apteczka wg przepisów słowackich ma zawierać 14 pozycji. Prawda jest taka że daje się w łapę i jedzie dalej. Zupełnie jak w Polsce.

Komentarz

> że daje się w łapę i jedzie dalej. Zupełnie jak w Polsce.

Komentarz

czy moglby ktos napisac jakie leki maja wchodzic w sklad tej apteczki??potrzebuje w miare szybkiej odpowiedzi..prosze

Komentarz

zgadzam sie z darkiem.nie chodzi o zawartośc a oto zeby sie niedzc złapac do kontroli ja czesto przejezdzam przez czechy lub słowacje zalezy jaka mam trase i nauczyłem ie mówic ze policja w raqusku-to jest austria po czesku -mnie juz dokładnie sprawdzała i nie mieli zastrzezeń ale pamietaj w austri musisz miec 2 trujkąty i kamizelke odblaskową a wogule to ciemniak na słowacji chyba kiedys miał duzo czasu wolnego i sprawdzał mi zarówki moja rada mam kase schowaną a wportwelu tylko 10 eu i wszyscy sa zadowoleni jedynie uwaga na radar wtedy gnojki są górą i nie pogadasz z 10-takiem powodzenia achoj

Komentarz

Apteczka samochodowa – wyposażenie Gaza hydrofilna, składana sterylna 7,5 x 7,5 cm 10 sztuk Roztwór dezynfekcyjny Ajatin - jodyna 50 ml 1 szt. Ustnik do sztucznego oddychania 1 szt. Folia izotermiczna 1 szt. Chusta trójkątna 2 szt. Rękawice ochronne jednorazowe 1 para Chusta foliowa 20 x 20 cm 1 szt. Plaster, szeroki 1,25 cm 1 szt. Bandaż sterylny 4 szt. Kompresy hydrofilne, sterylne 10 x 15 cm 1 szt. Kompresy hydrofilne, sterylne 6 x 5 cm 1 szt. Opaska gumowa 70 cm 1 szt. Opaska elastyczna 6 x 4 cm 1 szt. Plaster opatrunkowy 8 x 4 cm 10 szt. Agrafki 4 szt. Nożyce 1 szt. Plastikowy pojemnik apteczki do transportu 1 szt.

Komentarz

może polscy gliniarze zaczna traktować slowakow jak oni nas a co

Komentarz

Trwa
                X