Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

SKI forum / ulubione ośrodki

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• SKI forum / ulubione ośrodki

Czy są na tym forum jacyś narciarze??? Lato już dawno skończyło się więc czas pomyśleć o zimie i oczywiście o nartach. Kto ma już dość tematów związanych z ciążami z Tunezyjczykami i Turkami, ile kosztuje kiełbasa w Bułgarii i co ma przywieźć z Egiptu czy Rodos niech się wpisuje. Gdzie jeździcie na narty? Jakie są wasze ulubione miejsca? Gdzie w ogóle warto pojechać? Gdzie jest dużo tras, pewny śnieg, mało kolejek do wyciągów i gdzie nie trzeba wydać fortuny, aby móc choćby przez kilka dni poużywać sobie...? Może podzielicie się wrażeniami i opiniami. Ja bardzo lubię Kranjską Gorę w Słowenii i Jasną-Chopok na Słowacji. Także Pec pod Śniezką- ale to tylko dlatego (albo aż!), że najbliżej i... z sentymentu, bo właśnie tam nauczyłem się zjeżdżać. Jeśli macie pytania dotyczące tych 3 ośrodków to chętnie odpowiem, bo wiem o nich prawie wszystko. W każdym razie polecam je (za wyjątkiem Peca w czasie ferii!). Pozdrowionka dla wszystkich lubiących narty i śnieg.

?Chcia?bym samochodem wyjechać latem na tydzie?do S?owenii. Nie wiem jakie sĆ ceny nocleg?w na kwaterach prywatnych lub agroturystycznych. ZimĆ natomiast pojadęw Karkonosze i chcia?bym teŇ zrobić wypad do Czech (Praga?). Co moŇesz mi doradzić?
    Moje doßwiadczenia podr?Ňnicze to Dania.
    bro

Komentarz

Jako narciarz polecam otwarcie sezonu narciarskiego w Austrii a konkretnie w Kaprun 11.11-14.11.04 jest super zabawa planowana oferte sprzedają biura w Katowicach Organizatorem imprezy jest austriacki ośrodek informacji turystycznej Kaprun Zell am See . Cena 107 Euro za 4 dni z programem zniżki na karnety . Lodowiec Kitzsteinhorn jest najbliżej i ma doskonałe warunki na listopad

Komentarz

Polecam na Słowacji Malino Brdo i Rohacze, to bardzo fajne kompleksy narciarskie, a co najważniejsze karnety są i niedrogie i jeżdzi się non stop, bo nie ma prawie wogóle kolejek.
        Jeżdzę tam systematycznie z biurem Antałek z Krakowa - www.antalek.pl,
        i naprawdę poecam to miejsca!!!! A jeśli chodzi o dalsze wypady do polecam Val di Sole (Antałek miał w tamtym roku fajny hotelik i bardzo niedrogą ofertą ale póki co na ich stronie jeszcze się nic nie pojawiło zimowego) Aczkolwiek mieksce polecam!!!

Komentarz

Bro, jeśli chodzi o Słowenię latem to nic za bardzo nie mogę doradzić. Dla mnie latem jest tylko krajem tranzytowym do Italii lub Chorwacji. Z tego co wiem jest drożej i tłoczniej niż w Chorwacji z uwagi na niewielki dostęp do morza (ok. 30 km).
          A jeśli chcesz spędzić czas w Alpach to w "mojej" Kranjskiej Gorze" są hotele otwarte cały rok i mają ceny dużo niższe niż zimą. Wejdź na stronę www.htp-gorenjka.si. Polecam apartamenty Vitranc w samym sercu tej malowniczej miejscowości. 5 km od Italii i tyle samo od Austrii.
          A w Pradze to oprócz tego co podają przewodniki warto wybrać się na mecz hokejowy Slavii w jednej z największych hal w Europie- SazkaArena. Zwłaszcza, że w tym roku wielu hokeistów z NHL zasiliło szeregi czeskiej ekstraklasy. Byłem tam w tym roku na Hokejowych Mistrzostawach Świata i było "vyborne". Naprawdę coś niesamowitego... Terminarz imprez na www.sazkaticket.cz
          Tanie noclegi w Pradze to pensjonat Private-Inn i Hotel Orlik. Dobre położenie, jeden 5 min. pieszo od stacji metra Luziny, a drugi blisko tramwaju - dojazd do centrum 15 min., ceny np. dla 3 osób ze śniadaniami ok. 230 zł co jak na Pragę jest taniutko.

Komentarz

Hej Narciara!
            Interesujące jest to co mówisz. Malino Brdo to to samo co Ski Park Ruzomberok prawda? Też zastanawiałem się nad tym miejscem ale myślałem, że jest tam dużo ludzi, bo właściwie położone jest prawie w mieście. Mijam je zawsze po drodze do Jasnej Chopok. Blisko Polski, a warunki dużo lepsze. Gdybys mogła to podaj jakieś namiary na tamtejsze hotele, bo to biuro Antałek rzeczywiście chyba jeszcze ciągle chce przywrócić lato...

Komentarz

Ja polece podobnie jak "narciara" polecam Val di Sole we włoszech. Tyle że ja jeździłem z B.P. PANORAMA z Wrocławia. Byłem na ich stronie i unich jest już zima. (www.panorama.wroclaw.pl)

Komentarz

wreszcie ktoś rozpoczął se4zon narciarski.

Komentarz

bylismy tydzien na słowacji i potwierdzam ski park w rozemberoku super jedna trasa prawie 4km a spowrotem wyjazd gondolą trocho to dziwnie wyglada góra w miescie ale na szczycie sa jeszcze orczyki i ławka karnet całodzienny 690kr słowac.mieszkalismy 7 km od wyciagu w jedna strone a wdrugą 11 do beszanowej gdzie jest basen termalny mówie wam po nartach posiedziec w ciepłej wodzie gdy snieg lezy metr od ciebie jest słodko w pokoju mielismy tv i zawsze rano puszczali taki program info .z całego regionu jakie warunki pogoda itp.iskusili nas na taki osrodek donawale no to jest to orczyk na orczyku i jeszcze łłłłławka ale uwaga osrodek lezy przy głownej drodze na banską bystrzyce to tak jak u nas[ zakopianka ]jak popadał snieg to są problemy tiry blokuja droge znajomi stali 2 godziny w korku

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Slowenia, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                  Trwa
                  X