Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Bled

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Bled

Właśnie wrócilśmy z wycieczki objazdowej po Słowenii, którą zorganizowaliśmy sobie sami. Naszą bazą wypadową było Bled.Tym którzy szukają kwatery w rozsądnej cenie polecam miejsce gdzie się zatrzymaliśmy. Można obejrzeć na stronie internetowej www. Sobe-R-R.sloveniaholidays.com . Mili i uczynni właściciele, którzy bezinteresownie pomogli mi kiedy zepsuł mi się samochód. Piękny kraj \"w pigułce\" zawierający zróznicowane atrakcje turystyczne. W Bled trudno się nudzić, choć miasto do najtańszych nie należy, ale szybko się nauczyliśmy co i gdzie kupować, wiemy więc na pewno że wrócimy tam prędzej czy później, tym bardziej ze 7 dni nie wystarczy żeby poznać Słowenię.

Ja również byłem w Słowenii na początku sierpnia i niestety nie do końca się zgodzę z tak pozytywną oceną...Owszem- jezioro Bled jest rzeczywiście pięknę, Alpy Julijskie także robią niezłe wrażenie,a miasta na wybrzeżu (jak naprzykład Koper) są bardzo zadbane i mają sporo uroku w stylu włoskim, ale zauważyłem też sporo wad spędzania wakacji w tym kraju. Po pierwsze: baza noclegowa- jest bardzo słabo rozwinięta pod kątem klientów średnio zamożnych( noc w hotelu waha się pomiędzy 60 a 80 euro za dobę, a nawet miejsce na campingu jest wyceniane na conajmniej 11,50 euro-a mimo to i tak nie zawsze da się znależć miejsce)-co powoduje, że wyjazd do Słowenii jest naprawdę drogi. Po drugie: ceny w restauracjach- również są bardzo wysokie ( obiad za 5-7 euro trudno uświadczyć). Po trzecie i chyba najważniejsze: w przeciwieństwie do rozmówcy mnie sami Słoweńcy nie zachwycili- wydali mi się być nacją bardzo dumną i odseparowaną- okazywali się raczej średnio sympatyczni i pomocni. Reasumując- kraj ten jest trochę nijaki- ładny, ale nie zachwycający, zadbany ale mocno drogi a do tego raczej średnio przyjazny turystom z zagranicy...
    PS: Jakby któs planował wyjazd do tego kraju i miał jakieś pytania, to chętnie coś doradzę- oczywiście jeśli będę umiał

Komentarz

ceny sa takie jak w sasiedniej austrii. czyli jak dla nas wysokie.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Slowenia, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
      Trwa
      X