Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Kierowca -Sri Lanka

Przerwany
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

 • Kierowca -Sri Lanka

  Witam serdecznie, wybieram się w maju na Sri Lankę a więc pilnie poszukuję niedrogiego kierowcy na Sri Lance. Wyczytałam na przeróżnych forach turystycznych że transport z kierowcą na Sri Lance jest bardzo tani.. , a więc od kilku dni pisze do różnych kierowców na wyspie i ceny zupełnie odbiegają od tych o których czytam w internecie .. czyli około 60-70 $ za cały dzień za cały samochód z kierowcą . Ja w takiej cenie do kogokolwiek piszę mam ale transport ( 2,5 godzinny) z lotniska do rejonu Kalutara .. Za wycieczkę całodniową od wczesnych godzin porannych do nocy z rejonu Kalutara do Nuwara Elyia przeważnie kierowcy sobie życzą z reguły 100 $ !!! i to od osoby ! czy ktoś zna i może polecić kogoś sensownego, niedrogiego wesołego, solidnego, z dużym autem z klimą . A może trzeba się targować na maxa .. i ceny o połowę negocjować przez internet ? Jakie macie doświadczenie z kierowcami na Sri Lance ?

 • #2
  Na krótkie trasy "tuk tuk". Twarde negocjacje oj twarde. Samochód załatwialiśmy na miejscu - wypad do Gale + atrakcje po drodze. Tak samo - twarde negocjacje z uśmiechem i cierpliwością. Może się zdarzyć (mieliśmy jeden przypadek) sytuacja że próbują podbić cenę już po powrocie (szczególnie z tuk tuków) że niby umawialiście się na więcej. Ale głośne wyrażenie swojego oburzenia zwłaszcza przy "konkurentach" szybko takiego gościa ustawia. Przy hotelu kręcą się kierowcy którzy szybko załatwiają to co komu potrzeba. Jeszcze jedna obserwacja przy wejściu do hotelu Royal ceny wyższe niż przy wejściu do Tangerine (hotel obok). No i oczywiście ceny maleją wprost proporcjonalnie do odległości od hotelu. Pozdrawiam. Miłego wypoczynku.

  Komentarz


  • #3
   Szympaw, wielkie dzięki za wszystkie przydatne informacje !

   Komentarz


   • #4
    Polecam Calliego jako kierowcę, jeździliśmy z nim przez tydzień na Sri Lance, dostosował plan wycieczki do naszych wymagań i późniejszych planów. Świetnie mówi po angielsku, ma dość nowe auto w sedanie z klimatyzacją, prowadzi bardzo dobrze i bezpiecznie jak na tamtejsze warunki
    Ogarniał nam wszystko łącznie z noclegami i nie zawiedliśmy się, standard był dostosowany do kwoty którą ustaliliśmy do wydania na noclegi.
    Plusem jest to że Calli jest przewodnikiem już od 30 lat, wszystkich zna i jest pozytywnie odbierany przez miejscowych, pomaga negocjować, kiedy czegoś nie warto kupować lub można znaleźć gdzieś taniej informuje o tym.

    Po zwiedzaniu zostaliśmy tydzień po drugiej stronie wyspy na plaży Pasikudah, Calli odebrał nas stamtąd i zawiózł bezpośrednio na lotnisko za kwotę porównywalną do ofert tuk tuków czy małych aut typu tata nano.

    Ceny jest zależna od danego terminu ale w tym czasie był jednym z tańszych dostępnych przewodników i się na nim nie zawiedliśmy.

    Mail i telefon do Calliego - kontakt przez whatsap na bieżąco.

    callisrilanka@gmail.com
    +94777569859

    Komentarz    Zobacz także

    Przerwany

    Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Sri-lanka, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
    Trwa
    X