Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

chce tam mieszkac:)

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• chce tam mieszkac:)

witam,Jeszcze w zyciu nie bylam w Szwecji,ale bardzo zadroszcze ludziom,ktorzy mogli tam byc,a jeszcze fajniej maja sie ci ktorzy tam mieszkaja,mowie tak dlatego,bo bardzo odpowiada mi tam klimat i temperatury,uwielbiam jesien i zime,cudownie sie czuje jak pada snieg,deszcz cokolwiek,nie cierpie slonca i upalow.Jak tylko bede miala mozliwosc tam pojechac to napwno to zrobie Pozdrawiam

Hehe a ja niecierpie zimy i mrozu i zazdroszcze trym co mieszkaja w gorącej Andaluzji bo cierpie u nas na brak słońca

Pozdrawiam i zycze spelnienia marzen :]

Komentarz

Szwecjia i Norwegia to są zarąbiste kraje Fiordy Laponia kultura i oczywsice temperatura jest super. Tam sie człowiek czuje bosko. Czyste powietrze widoki niesamowite coś pięknego.Ludzie bardo mili.Po przyjedzie do polski odrazu kicha
      mentalnośc polska odrazu sie człowiek gorzej czuje.
      Co prawda zimy tez nie lubie ale klimat wiosną i latem mi odpowiada cool!!

A za nic nie pojechał bym gdzies na Południe gdzie słońce pali do kosci i sie nie da odychać tylko leżeć na plaży jak kołek

Północ Rulezz

Pozdrawiam

Komentarz

zależy od punktu widzenia...
        jak za dużo słońca to chce się zimy, jak za dużo śniegu to słońca brak
        a jaj tam wolę w zimie słońce a w lecie zimę i tak mam jak nie lodowce to jakieś wyspy bali ....tak dalej aż che się żyć!!!
        pozdrawiam

Komentarz

Mi tam zawsze chce się słońca, nawet jak pali i piecze. Tylko wtedy czuję, że żyję. I bynajmniej na plaży praktycznie nie leżę, bo zwyczajnie nie lubię.

To od człowieka zależy - ja w upale normalnie funkcjonuję a zimą po prostu umieram..

Komentarz

Też kiedyś chciałem tam mieszkać, ale...

Mieszkam tan parę tygodni w roku

Zapraszam do poczytania relacji z pobytow na www.waytoimagine.com

Pozdrawiam!

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Szwecja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
            Trwa
            X