Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Wizzair jak jest z tymi liniami??

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Wizzair jak jest z tymi liniami??

Hej czy ktos mogłby mi coś bliżej okreslic jak jest z WIZZAIR??? Bo różnie piszą o tych liniach na forach. Wybieram sie do Sztokholmu i zastanawiam sie czy skorzystac z uaług tej lini. Prosze pomocy!!!

POLECAM CI TE LINIE BO JA NIMI LATAM DO WLOCH JESZCZE MNIE NIE ZAWIODLY,SA WYGODNE TAK SAMO JAK WSZYSTKIE,MINUS JEST JEDEN ZE TRZA ZA NAPOJE ORAZ JEDZENIE PLACIC ALE CENY NIE SA WYSOKIE ! SZCZERZE POLECAM I UDANEGO LOTU !!!!!

Komentarz

Badź co bądź to główna linia low cost na rynku Polskim i nie tylko. Rok w rok coraz bardziej się rozwijają, więc i klientów coraz więcej. Z tego co obserwuję ruch w Pyrzowicach to latają całkiem ok. Oczywiście może się też zdarzyć obsuwa w szczycie, jak każdemu. Ogólnie rzecz biorąc jest jednak w porządku z ich terminowością.

Komentarz

Na rynku polskim oczywiście, sorki...

Komentarz

dzieki za info pozdro

Komentarz

jeśli chodzi o loty w kierunku północnym to tylko [url=http://www.tanie-latanie.net/tanie-loty/Szwecja-Goteborg,13084,1.html]wizzair[/url] nie ma sobie równych. Jasne, że nie są to najwygodniejsze i najbardziej punktualne linie, ale oferując bilety go Goeteborga, Malme, Bergen czy Oslo za 4 zł - to jestem gotów poniesc ryzyko...

Komentarz

Trwa
            X