Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

jaką wersję wyjazdu polecicie?

Przerwany
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

 • jaką wersję wyjazdu polecicie?

  To ma być druga podróż poślubna Naczytałem się i ... Jeśli wypoczynek z hotelem przy plaży, do tego ze 3 dni wycieczek to czy warto brać all ...? Podobno tam jest bardzo tanio na mieście ale jakoś nie wyobrażam sobie biegania z hotelu do miasta na obiad czy kolację. Gdzie i jaki hotel polecicie? Z jakimi opcjami? Czy wycieczki kupować na miejscu? Czy da się samemu objechać wypożyczonym autem jak na Zakynthos? ( tam było ekstra - sami na plaży, dzikie miejsca, tylko czy w Tajlandii tak można bezpiecznie)

 • #2
  My się wybieramy w październiku na objazdówkę z Itaką - byliśmy w ubiegłym roku we Włoszech i bardzo nam się podobała taka forma zwiedzania. Może i drogo ale zobaczyliśmy dużo i z fachową opieką przewodników na miejscu, jak i naszej pilotki.
  Liczymy, ze Tajlandia będzie na podobnym, wysokim poziomie. Oprócz napiętego programu zwiedzania, ma być chyba ze 3 dni wolnego - zamierzamy posnurkować i odpocząć na plaży.

  Komentarz


  • #3
   Byłem 2 lata temu z Rainbow. 16 dni 11 dni objazdu od Bangkoku na północ, m.in. most na rzece Kwai. 4 dni wypoczynku na Koh Samet w hotelu Sai Kaew Beach Super zorganizowany wyjazd. Polecam. Tylko żal stamtąd wracać.

   Komentarz   Zobacz także

   Przerwany

   Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tajlandia, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
   Trwa
   X