Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Lot do Bangkoku - sposoby/promocje.

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Bepi wg mnie to dobra oferta i bardzo wygodne polaczenie, lepiej chyba nie bedzie

Komentarz

• Bigelvis, tej oferty w tej cenie i w tych dniach już nie mapozostały wyloty i powroty w środku tygodnia

Komentarz

• Bepi, a to musi byc lot bezposrednio na Bali ? Nie moze byc Colobmo, Kuala Lumpur albo Singapur. Ostatnio wrzucili jakas promocje na f4f za 1600 zl. Z tym ze wylot tez mieszany

Komentarz

• Zuziu tak widziałam tą promocję, szukam jednak tylko przelotów na Bali bo zwiedzanie SIN czy KUL , czy Colombo mnie nie interesuje , traktuję te miasta tylko jako tranzytdlatego wolałabym od razu lot kupić na DPS na Bali, no chyba że by się trafiła promocja na KUL czy SIN czy JKT za rozsądną cenę... to wtedy bym zabukowała i osobno zaraz dokupiła przelot na Bali

Komentarz

• może się komus przyda
            http://www.loter.pl/tanie-przeloty-b...angkok-1562pln

Komentarz

• Mam takie pytanie , który portal sprzedający bilety lotnicze nie ma opłat tranzakcyjnych za bilety lotnicze ? Wertuję różne portale typu, Fru, Mleczne podróże, eSKY, i widzę jakięś 119 zł opłaty transakcyjnej, czy Flipo też ma takie opłaty ? albo jakie inne portale polecacie?

Komentarz

• dzioby125
                dzioby125 skomentowane
                Edycja komentarza
                Bepi, a to nie jest tak, że jak się przechodzi na pośrednika ze stronki skyscanner to wówczas nie pobierają tych opłat?

• marinik
                marinik skomentowane
                Edycja komentarza
                dzioby125, chyba jednak pobierają, choć pewności 100% nie mam.
                bepi - kurde - na pewno szukając wchodziłem na strony jakiś posrednikow BEZ oplat dodatkowych, ale dziś już nie pamiętam gdzie to było. o Flippo niestey NIC nie wiem.

• Osobiście kożystam z KAYAK, a potem wybieram najtańszego pośrednika : Tripsta, Opodo, Airtickets24... .

Komentarz

• To ja mam pytanie nowicjusza... nie można kupić biletów bezpośrednio u przewoźnika? Czy u pośredników jest mimo wszystko taniej?

Komentarz

• marinik
                  marinik skomentowane
                  Edycja komentarza
                  carmi - nie ma regul. Pamietam przypadek, kiedy na stronie Air Berlin cena była na jakas tam date dużo, dużo wyzsza niż u jakiegoś pośrednika.

• Kasia6555
                  Kasia6555 skomentowane
                  Edycja komentarza
                  dokładnie z taka sama sytuacja się spotkałam jak bilety Finaira kupowałam-pośrednik był o wiele tańszy....

• kiedy będzie wkońcu promo na Taj jakaś sensowna z wylotami z Polski/Niemiec czekam i czekam i czekam jak cokolwiek wylukacie to dajcie znać

Komentarz

• Karissku, a Ty na kiedy?

Komentarz

• ja kupowałem przez aero.pl (lot wyszukany przez skyscannera) i za 2 os prowizja wyniosła 270zł, przy naszej cenie biletów do przełknięcia bez problemu z prowizją 3625,12zł za 2 osoby.

Komentarz

• Kasia6555
                      Kasia6555 skomentowane
                      Edycja komentarza
                      cenke dobra miałeś......

• dzióbku,chyba rodziców w listopadzie zabiorę jeśli promocja dopisze,bo jak nie to muszę ich wysłać na 2 tyg na Phuket z Berlina z niemieckiego biura,a nie chcę,żeby byli tylko tam 2 tyg,a chcieliby zobaczyć Bkk i troszkę się poprzemieszczac,więc w ramach tego,że nie znają jezyka, zwiedzają zawsze tylko Europę 2x w roku,a w tym roku wyjątkowo nie mieli jeszcze urlopu i mają miesiąc w listopadzie,stwierdzili,że zapłacą mi za bilet,jak ich zabiorę bo i tak wyjdzie ich to taniej niż kupowanie pakietu,,,, no to nie odmówię...

Komentarz

• Kochana, to żyć nie umierać takiej okazji nie możesz zmarnowaćszkoda, że nie w marcu

Komentarz

• karisss
                        karisss skomentowane
                        Edycja komentarza
                        Niestety, ale już przeszło mi to przez myśl... i próbowałam namówić ich na marzec,ale nie ma opcji moja mama miała 6 mcy zwolnienia lekarskiego,nie byli nigdzie od października i mówi,że nie wytrzyma bez urlopu ani chwili dłużej, więc zobaczymy co to będzie,póki co promocji brak

• 20% Promocja w AirAsia

Komentarz

• o jejku......zaraz sprawdzam

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tajlandia, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                        Trwa
                        X