Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Koh Samui mai/czerwiec

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Koh Samui mai/czerwiec

Witam Wlasnie planuje tegoroczny urlop i bardzo pociaga mnie tajlandzka wyspa Samui. Chialabym zapytac czy ma ktos wspomnienia z tej wyspy wlasnie w okresie koniec maja poczatek czerwca( plaza Cha wang) ,jaki jest tam wtedy klimat ,czy odplyw jest bardzo widoczny , uciazliwy i w ogole jakie sa wasze wrazenia. a moze ktos wybiera sie w tym samym czasie ,milobyloby sie spotkac pozdrawiam i licze na was

Witam Ja wybieram się na Samui już od roku, ale jakoś w poprzednie wakacje to nie wyszło. Mam zamiar polecieć tam w czerwcu-lipcu Pozdrawiam

Komentarz

Samui nie należy do najładniejszych miejsc w Tajlandii. Szczerze mówiąc bardzo odbiega od potocznego wyobrażenia, czego nie powiem o wybrzeżu morza Andamańskiego.

Komentarz

Wszystko zalezy co sie komu podoba. Bylam na Samui kilka lat temu i bardzo mi sie podobalo! W okresie maj- czerwiec na Samui pogoda bardzo dobra, natomiast nad Morzem Andamanskim duzo pada. Samui jest swietna! Miszkalismy na plazy Lamai, pozyczylismy skuter, ktorym objechalismy cala wyspe. Jedlismy wspaniale owoce kupowane na targu i miejscowe przysmaki w miejscowych knajpkach. Morze cudowne. Plywy sa dosc spore ale wcale to nie przeszkadza w plywaniu.Generalnie polecam goraco!

Komentarz

raj na ziemi, bylam w KOH samui w otelu Amari Reef CHawang Beach, zaraz na plazy. Na pewno wybiore sie tam jeszcze raz. Hotel jest super, male miasteczko-mala wyspa ale jest nocne zycie, piekne plaze, fajne nurkowanie z Jasonem z naszego hotelu. polecam

Komentarz

Byłaś w KOH Samui..... ciekawe,
            Małe miasteczko ...... hmmm, tam nie ma miasteczka, są drogi wzdłuż plaż, gdzie stoją hotele i domy.
            Nurkowanie ???

hmmm ..... świstak ..... sreberka

Komentarz

miasto -mialam na mysli wyspe, jak chcesz to moge ci przeslac zdjecia z KOH samui:-) Jest super stadion do THAI boksu, polecam tez wyprawe na sloniach przez dzungle!!!

Komentarz

miasto- to sklepy, sklepiki, masaze wszedzie i sprzedaz zaegarkow....

Komentarz

j ani ewiem gdzie ty bylas jak nie widzialas restauracjii, sklepow, bazaru???-dla mnie to jest miasteczko, a na plazy sa hotele.

Komentarz

przeciez Tajlandia jest doskonalym miejscem do nurkowania, Boze skad ty sie urwalas???????????????????
                    Ja tam zrobilam caly kursi nurkowalam 4 razy nawet widzielismy whalesharka!!!

Komentarz

nie należy ? IMO jest przepięknie, i mniej skomercjalizowane niż Phuket i tamtejsze okolice

Komentarz

witam

Dawno tu nie bylam .Serdeczne dzieki za wasze posty . dzisiaj juz znam date mojego urlopu (0d 30maja 2 tygodnie na Samui) nie moge sie doczekac . czy ktos wbral ten sam termin ? Roco?

dla mnie Samui to dobry wybor jesli chodzi o urlpo w Tajlandii. Jest tam mnostwo atrakcji ,a mimo wszystko wyspa jest mniej komercyjna od np Phuket,mozna tam znalezc swoja wlasna oaze spokoju i bardzo odpowiada mi swiadomosc ze Samui lezy wlasnie w zatoce ;P heheh.,poza tmy klimat ma raczej idealny caly rok. Znajomy wlasnie wrocil ,byl juz 4 razy ze swoich licznych tajskich urlopow ,wiec chyba mozna mu wiezyc .

przesylam sloneczne pozdrowiena

Komentarz

Witam. Właśnie 3 maja wróciliśmy z mężem z naszego pobytu na wyspie Koh Samui. Spędziliśmy najpierw 3 noce w Bangkoku i 11 nocy na Koh Samui w hotelu Imperial Samui Beach.
                          Wczasy były bardzo udane i polecam każdemu. Można dużo pisać o tej wyspie w każdym bądź razie polecam wycieczki fakultatywne, które można kupić w wielu miejscach w centrum Chaweng. My byliśmy na łowieniu ryb, w parku narodowym składającym się z 42 wysp (SUPER!!!!) i na wyprawie w dżunglii.
                          Od początku pobytu na wyspie polecam wypożyczenie sobie skutera - cena od 150 B do 200 B / 24 godz. - inaczej trzeba korzystać z ich środków transportu i wychodzi o wiele drożej gdyż za jeden przejazd za dwie osoby chcą ok. 100 B i to po targowaniu. Plaża w samym centrum Chaweng nie należy do najczystrzych gdyż dużo turystów, miejscowych, wypożyczalni skuterów wodnych. Samo centrum Chaweng bardzo fajne, zwłaszcza na zakupy , polecam pub Murphy's (naprzeciwko Mc'donalda) muzyka na żywo od godz. 19.30.
                          Jeśli ktoś chce nurkować z maską jest oferowana jedna super wycieczka na inną wyspę, my nie byliśmy ale wiele osób polecało.
                          Jeśli ktoś ma pytania proszę pisać
                          Pozdrawiam Angelika

Komentarz

angeliko a masz moze namiary na jakies tajskie biuro??jade tam w ciemno i nie wiem czy sobie poradze na miejscu

Komentarz

Biur na miejscu jest sporo. Ale jeżeli szukasz hotelu to proponuję zrobić rezerwację za pośrednictwem jakiegoś niemieckiego operatora (np. apollotour.pl - sprawdzony pośrednik). Na miejscu ceny są wyższe nawet u miejscowych agentów. Hotel można zarezerwować przez sawasdee.com (czy jakoś tak), ale ja miałem potem problem, bo nie przesłali potwierdzenia rezerwacji do hotelu.

Jak masz jakieś pytania pisz na mail - chodofca_qrczakuf@op.pl

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tajlandia, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                              Trwa
                              X