Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

CHAWENG BURI

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

Imperial samui . Ja lecę z FR 28.01 ale do BKK tam 4 noclegi a potem 2.02 na samui do 12.02
    Masz jakieś namiary na wycieczki na wyspie

Komentarz

Myślę,że warto zobaczyć Angthong Marine National Park,zaliczyć snorkeling na wyspie Koh Tao,Safari Tour po wyspie czyli przzejażdżka na słoniach do dżungli.Reszte zobaczy sie na miejscu.A Ty masz jakieś przemyślenia?

Komentarz

Ja podobnie jakTy zaplanowałam sobie wycieczki , jednak musimy pamiętać, że mamy okazję uczestniczyć w full moon party, słyszałam, że super trzeba 10 lutego wybrac się na Koh Phangan , z tego co wiem choć chwilę tam być, czytałam wspomnienie ludzi

Komentarz

Nie wiem czy starczy czasu,tyle zaplanowane.Zobaczymy na miejscu.Masz jakieś inne pomysły na wycieczki?

Komentarz

witam,
            jestem na etapie bookowanie urlopu do tajlandii i strasznie podoba mi sie opcja klku pierwszych nocy w BKK a nastepnie Samui z tym, ze niestety nie moge znalezc takiej oferty w zadnym z biur( jedyne co oferuja to Pattaya za co dziekuje), napisz prosze czy organizujesz sobie wylot na wlasna reke czy jednak jest takie biuro na ktore jeszcze nie trafilam?!
            Pozdrawiam i zycze udanego urlopu

Komentarz

Ja jadę z niemieckiego biura

Komentarz

witam, bylam na koh samui w czerwcu 2008 i polecam oferte niemieckich biur podrozy. Nie tylko ze wzgledu na dobra organizacje, ale i bardzo atrakcyjna cene calej wycieczki. Wylatywalismy z Berlina do Bangkoku (linie ltu) a potem na ko samui. Pobyt mielismy w 2 hotelach (tak po prostu chcielismy), przy Coral Cove w hotelu Coral Cove Chalet (SUPER!) i przy spokojniejszej plazy Maenam Beach na polnocy wyspy (hotel Pinnacle Resort Samui). Wszystkie plaze sa godne polecenia, wszystko zalezy od tego jaki jest cel wyprawy: czy zakupy, imprezy i sklepy czy moze spokojny wypoczynek na rajskiej plazy w cichej okolicy. Jesli chodzi o plaze, to wg mnie najpiekniejsza pod wzgledem piasku, wody itp jest Chaweng Noi (1 km dlugosci) zas najbardziej spokojna i wciaz idylliczna (nie wiele hoteli, cisza i spokoj) Maenam Beach (4 km dlugosci). Osobiscie nie pododobala mi sie Lamai choc jest dobrze zagospodarowana i sa fajne knajpki i restauracji. Dla milosnikow ciszy polecam tez COral Cove Beach, bo mimo wszystko jest niedaleko do Chaweng czy Lamai (chodzilismy takze pieszo lub taksowka). Caly wyjazd zalatwialismy w biurze Konrad Travel - www.kohsamui.com.pl DObra obsluga, fachowe doradztwo - widac, ze znaja oferte. A jesli chodzi o hotel Fair House Beach przy Chaweng Noi, to mielismy w nim byc na poczatku ale zrezygnowalismy po otrzymaniu informacji od biura niemieckiego o remoncie, a wlasciwie dobudowywaniu nowego skrzydla.! Postanowilismy to sprawdzic na miejscu (aby wiedziec co stracilismy) i caly hotel to istna bajka! Na plazy w ogole nie widac remontu, a i idac od wejscia / recepcji do samej plazy nic kompletnie nam nie przeszkadzalo. Hotel jest na tyle duzy ze naprawde nie przeszkadza zadna budowa. Gdybym to wiedziala, na pewnoe nie zrezygnowalibysmy z pobytu w tym hotelu! Jesli chodzi o hotele 3* to wg mnie hotel ten ma najpiekniejszy ogrod z wszystkich na wyspie. Wszystko bardzo zadbane i pielegnowane. Jezeli chodzi o Coral Cove Chalet koniecznie trzeba wziac bungalow - jak na standard 3* to bardzo dobre warunki i super widoki na morze (bungalowy stoja na wzniesieniu i oferuja niezapomniane widoki na bujna zielen i morze). Jesli macie pytania, to piszcie na pelagia1979@interia.pl

Komentarz

Super tam jest, tu masy opinie o tym hotelu
                  http://www.holidaycheck.pl/hotel-Opinie_Hotel+The+Fair+House+Beach+Resort-ch_hb-hid_28981.html

Komentarz

Pelagia mam do Ciebie kilka pytań , jesli jesteś na forum daj cynk

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tajlandia, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                    Trwa
                    X