Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Pierwszy raz w Tajlandii

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

Algida

Dużo watków przeczytałam na tym forum i zauważyłam , że pojawiasz się wraz z nielkim gronem w postach typu Karaiby, Tajlandia, Piszesz fajnie i ciekawie. Obecnie mam bzika na punkcie tajlandii i ogromny strse czy uda mi się polecieć tam na własną rękę. Biuro podróży oferuje tzw objazdówkę typu : Bąsniowa Tajlandia za 5600-6500 z Polski oczywiście . masz jakis plan jeśli chodzi o podróż na wlasną rękę... gdzie kupujecie bilety , przeczytałam w poście od myszy polnej, że jeździsz z El mundo ale tu piszesz na własną rekę...Jestem tak zakochana w tajlandii, że na głowię stanęe a pojadę Czy możesz udzielić kilka rad wskazówek cokolwiek. Jestem zielona....
    będę wdzięczna za info

Komentarz

Hej;-)
      Kupuje w el-mundo prawie od początku ich istnienia . Bo maja super podejście, dużą wiedzę a ich dbałość o klienta nie kończy się wraz ze sprzedaniem oferty.
      Co się tyczy Tajlandii to jestem w niej bardzo zakochana, byłam tylko 2 razy ale mam nadzieje, że powrócę jeszcze wielokrotnie. Latamy różnie jak jest dobra cena kupuje pakiet j ak mi cena nie pasuje to kombinuje osobno hotele i przeloty. Same hotele kupuje zawsze u Eweliny bo ma lepsze ceny niż znane wyszukiwarki booking i agoda. Loty tez kupuje u Eweliny lub przez internet (właściwie raz tak kupiłam) jak lecieliśmy do Taj Aeroflotem. Ja jestem bardzo wygodna wiec sobie wszystko kupuje przed wylotem. Trochę sobie nie wyobrażam chodzić z walizami w Taj i szukać hotelu ;-) Objazdówki to nie dla mnie wczesne wstawanie, dużo czasu na przejazdach no ale na pewno wiele się zobaczy. Ja wole lecieć a na miejscu skorzystać z fakultetów kiedy, gdzie i o której chce ;-) Taj to tak duży i zróżnicowany kraj, ze uważam szkoda lecieć w 1 miejsce z pakietu. Po zobaczeniu Bangkoku, który jest głośny, brudny, zatłoczony a zarazem NIESAMOWITY nie wyobrażam sobie lecieć do tego kraju i go ominąć!!!!
      Dla wielu osób Taj jest tanim krajem ale jeśli się jest osobą troszkę wymagająca to już tak tanio nie wychodzi.Jeśli możesz lecieć na 3 tyg to proponuję Bkk i np 2 wyspy. Jeśli możesz na 2 tyg to BKK + wysepka. Poszukiwania należy zacząć od przelotu(ów), potem hotele zarezerwować, na lotnisku złapać taxi i delektować się każdą minutą w tym kraju ;-)))

Komentarz

Algida dzięki masz rację .tułać się z walizami w Taj to bez sensu.szukam obecnie biletu. No specjalnie szału nie ma w tym kierunku jeśli chodzi o tanie bilety....albo ja nie umiem szukać . Jeszcze muszę sprawdzic połączenia z Kijowa. Ale tydzień na BKK ??? Ten syf, tłok trochę mnie przeraził jak poczytałam trochę więcej w tym temacie ale napewno jest na liści do zobaczenia gdzie byłas w Taj , w którym rejonie??? Mnie raczej będzie interesować 14 dni Klasyczne 7+7 czy dobrze zrozumiałam, że hotele w Taj organizowałaś przez Ewelinę ???
        W jakim miesiącu byłas ??? i jakimi liniami leciałaś. Sorry za masę pytań ale wypowiedzi w stylu byłem za 2,5 w Taj i spałem na śmietniku i jadłm raz na 2 dni to nie jest to czego szukam

Komentarz

a gdzie szukasz przelotu? kiedy chcesz leciec? masz upatrzony jakis rejon ? Bkk na 7 dni za długo chociaż atrakcji tam nie brakuje ;-) myśle ze 4 noce to wystarczająco bo zobaczyć miasto i okolice (jest naprawdę ciekawie) chcesz odpocząć w pięknej scenerii czy zobaczyć jak najwięcej ???

Komentarz

byłam w marcu, kwietniu, maju -Bkk, Krabi, Phuket, Ko Samui.
            na maj jest przelot z Berlina super liniami 555 euro ;-) z przelotami do Taj jest tak czym szybciej kupisz tym lepsza cena ;-) pytaj , pytaj ;-) chętnie pogadam ;-)
            leciałam AirBerlin i Aeroflot .
            korzystasz z gg lub fejsa?
            wysłałam Ci fotki , daj znac czy link się otwiera

Komentarz

wybieram sie na poczatku marca do Taj na dwa tygodnie . W planie BKK , Krabi i Ko Samui. Jakiej pogody mozna sie spodziewac w tym terminie?? Moge co prawda poszperac na stronkach pogodowych, ale może bywalcy tych rejonów podiela sie własnymi doświadczeniami

Komentarz

Wybrałaś super miejsca !!!! gorąco,gorąco i parno ;-)woda cieplutka ;-)

Komentarz

serdeczne dzieki) mam nadzieje na niezapomniane wakacje

Komentarz

prosze jeszcze o podpowiedż jak wygląda tajlandzki standard 3* hoteli?? to cos w kierunku 3* egipskich czy raczej europejskich ?

Komentarz

standard 3 * w Taj jest naprawdę bardzo dobry , a gdzie się zatrzymujesz na Samui? jaka plaża?
                      zawsze byliśmy na 4-5* w Taj wzięłam własnie 3 * na Samui i byłam zadowolona ;-)

Komentarz

ja zawsze tez wybierałam co najmniej 4,5*(egipt zawsze 4,5-5*, podobnie Dominikana , Meksyk Malediwy , ale juz na Bali byłam w 3,5* - i to było zupełnie wystarczajace) wiec moze i 3* w Taj będa odpowiednie, a kaske wyda sie na cos innego) Co do wyboru hoteli to jeszcze sie nie zdecydowaliśmy- może wiec jakieś sugestie??

Komentarz

jesli byłaś na Bali na 3,5 * to standard uważam taki jak w Taj ;-)
                          dla mnie wazna jest lokalizacja ,plaża ,zabudowa, ogród ,mi na Samui podobała sie plaża Chaweng Noi i tam miałam hotel.

http://www.booking.com/hotel/th/the-fair-house-beach-resort.html?aid=325626&label=hotel-259116_images-1&utm_source=tripad&utm_medium=SPPC&utm_content=images&utm_term=hotel-259116&lang=pl

Komentarz

wielkie dzieki

Komentarz

Cześć,
                              planuję wyjazd do Tajlandii z żoną i nastolatkiem na ok. miesiąc w styczniu 2015.
                              Planujemy poświęcić ok 10 -12 dni na zwiedzanie kraju (1) i ok 14 dni na wypoczynek + niewielkie wypady po okolicy (2).

Co możecie polecić na (1) i (2) ?
                              Przy zwiedzaniu (1) standard hoteli dobry lub trochę więcej - w budżecie do ok 300 zł /dobę (hotel- dla 3 osób/najlepiej 2 pokoje/, wyżywienie) - wystarczy ?
                              Przy wypoczynku (2) preferuję niedrogie 4 gwiazdki (raczej komfortowe - 2 pokojowe lokum) i cichą /bez dyskotek, sklepów, ruchliwych ulic itp/ , kameralną okolicę z piękną przyrodą, dobrym jedzeniem i może ciekawym sąsiedztwem do zwiedzania.

Może (Orchid Resort w Khao Lak) lub (New Detox Wellness w Kho Ko Khao) - był tam ktoś ?
                              Jak najlepiej/najtaniej rezerwować hotele - przez booking.com czy inaczej ?
                              Czy kolej to dobry środek lokomocji ? Gdzie i kiedy kupić bilety ?

Czy wypad do Kambodży ma sens ? Jeśli tak, to na ile dni i gdzie ?

Z góry dziękuję za pomoc :-)
                              Pozdrawiam, Darek

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tajlandia, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                              Trwa
                              X