Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Pattaya

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Pattaya

słuchajcie.....chcecie sie zrelaksować?zapomnieć o całym Bożym świecie...taaaak...brzmi przyjemnie...Pattaya to jedno z najładniejszych i najcudowniejszych miejsc na świecie. Jak nigdzie można tam wypocząć ale też nie zabraknie miejsc aby się rozerwać jest pięknie. już od pierwszego spojrzenia można się zkaochać....I jeszcze jedno..tam się zawsze wraca, serdecznie polecam i pozdrawiam-martusia [%sig%]

Kiedy byłaś. Opowiedz coś więcej, ja jadę do Pattaya w lutym. Ela

Komentarz

w lutym to troche moim zdaniem kiepska pora, bo to jest ich lato, więc bedzie baaaardzo gorąco... chyba, zę korzonki potrzbujesz wygrzać jak jest????.....hmmmmm....cudownie...ludzie są mili, bo wiedzą, zę z turystów żyją, kulturlanie podchodzą do człowieka, tylk9ok z tarnsportem jak potrzba dalej się przemieszczać to polecma taksówki, bo pick-up'ami mogą Cie wykiwac i gdzie indziej zupełnie wywieźć. Jeśli chodzi o ceny:bardzo tanio(porównując z naszymi realiami). jesli potzrbujesz wiedzieć coś więcej to pisz-w Tajlandii byłam 3 razy -pozdrawiam-martusia

[%sig%]

Komentarz

pattaya jest wstretnym nadmorskim kurortem brudno i halasliwie mialam tam okazje przebywc trzy dni na koniec wycieczki objazdowej po tajlandii,na wypoczynek polecam zdecydowanie karaiby

Komentarz

ja byłam 3 tygodnie i straaaasznie mi się podobało. Jakie w takim razie możesz mi polecić miejsce na przyszłe wakacje???poza tym moze byłaś tam w ich lecie, gdzie widomo, ze jest masa turystów......hmmm..to jak?polecisz mi jakieś miłe miejsce ??? pozdrawiam-martusia

[%sig%]

Komentarz

fg

Komentarz

bylam w sierpniu czyli po sezonie w naszym hotelu pustki,polecam ci na przyszlosc jesli nie bylas malediwy,nil-pol ma fajna oferte objazdowka po sri lance i wypoczynek na malediwach ,cudo

Komentarz

Hey!
                podobała Ci sie Pattaya jako kurort?Przeciez tam sa beznadziejne plaże-po prostu syf w porównaniu choćby z Ko Samet.Pattaya jest rajem dla facetów-samotnych-tam jest to bowiem jeden wielki burdel-wszedzie dziewczynki.Nie neguje tego-warto to zobaczyć,ale jesli ktoś chce jechać na plażę a nie korzystać głównie z życia nocnego odradzam Pattayę.Zależy co kto lubi.Ja byłem tam z dziewczyną 3 dni-generalnie miło spędzaliśmy czas ale gdyby ktos miał tam spędzić 2 tyg.to lepiej niech jedzie gdzie indziej-chyba,że nie zależy mu na łądnych plażach i spokoju.

Komentarz

zgadzam sie z tym w 100 %,pattaya to syf nic ciekawego.

Komentarz

Trwa
                  X