Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Itaka, Triada i Tui liderami rynku akłopoty ma Alfa Star i sun & fun

Przerwany
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

 • Itaka, Triada i Tui liderami rynku akłopoty ma Alfa Star i sun & fun

  Itaka jest największym polskim biurem podróży z ubiegłorocznymi obrotami na poziomie 900 mln zł ? informuje ?Rzeczpospolita?. Na drugim miejscu znalazła się Triada (507 mln zł przychodów), a za nią TUI Poland (322 mln zł).


  Według raportu Touroperatorzy 2011 przygotowanego przez branżowe pismo ?Wiadomości Turystyczne", pierwsza trójka rankingu w porównaniu z rokiem wcześniejszym pozostała bez zmian. Itaka zwiększyła sprzedaż, a dwa pozostałe biura zmniejszyły przychody.

  Tak jest zresztą z większością biur z pierwszej dziesiątki: w sześciu ubiegłoroczne przychody okazały się mniejsze niż rok wcześniej. W sumie jednak obroty dziesięciu największych touroperatorów wyniosły 3,4 mld zł, gdy rok wcześniej było to 3,2 mld zł.  Pozycję w rankingu poprawiły Rainbow Tours, Wezyr Holidays i Oasis Tours. Spadły Neckermann, Alfa Star i Sun & Fun.

  Cały rynek zagranicznych wycieczek minimalnie wzrósł: z 3,67 mld zł w 2009 r. do 3,82 mld zł w ubiegłym

 • #2
  ojtek zmień sobie nick na NADINTERPRETATOR - wiem że trudne )
  Gdzie tam jest slowo kłopoty? Rzepa zrobiła sobie jakiś ranking i tyle a Ty od razu po polsku.. klopoty. ))

  Komentarz


  • #3
   Rynek wcale nie wzrósł - rożnica to wielkość inflacji.

   Komentarz


   • #4
    Obroty to jedno, a zysk drugie. Można zrobic wielki obrót a i i tak mieć stratę. Czy ktoś wie jakie ma wyniki Triada, jade z nimi jesienia na 7+7?

    Komentarz
    Zobacz także

    Przerwany

    Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
    Trwa
    X