Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Dzisiaj wróciłem Hammamet Yasmine

Przerwany
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

 • Dzisiaj wróciłem Hammamet Yasmine

  Hi. Dzisiaj wróciłem z Hammamet Yaśmine hotel Marillia 4* all. Ogólnie spoko. Po prostu tam jeszcze nie byłem. I raz wystarczy !

 • #2
  Napisz coś więcej o swoich wrażeniach z hotelu.Z jakim biurem jechałeś?

  Komentarz


  • #3
   Zapraszam do oceny hotelu na

   Komentarz


   • #4
    Hotel Marillia jest prawie na końcu dzielnicy Yasmine. Dobre warunki wersja all. Nad samym morzem. Dobre wyżywienie. Na miejscu animacje. Towarzystwo międzynarodowe. Morze średnio czyste, dużo śmieci pływa i bardzo ciepłe 26 stopni. Biuro podróż Ecco z Poznania. Mam zastrzeżenia do rezydentów. którzy o mnie po prostu zapomnieli. Musiałem interweniować w centrali, gdyż 6 godzin przed planowanym wyjazdem na lotnisko nie miałem żadnych informacji. Lot Katowice-Monastir trwa ok. 2 godz. 40 min linie Tunisair - bez problemów i punktualnie. W samym Hammamecie nie ma co robić. Na pustnię nie jechałem, gdyż mieliśmy małe dziecko. Typowe 2 tygodnie na plaży i basenie i czasem wieczorne wyjście na "miasto" Nie można odgonić się od sprzedających co kolwiek, zwlaszcza małe dzieci sprzedają wiązki jaśminu. Jak napisałem - spoko, ale więcej już tam nie pojadę. Są ciekawsze miejsca.

    Komentarz


    • #5
     Czy jest jakaś infrastruktura dla dzieci(plac zabaw,kinderclub, animacje)?I jak oceniasz pokoje?

     Komentarz


     • #6
      Tak jest coś takiego. Widziałem huśtawki i pokój zabaw dla dzieci, ale z tego mało kto korzystał. Jedzie się dla słońca i morza. Problemem jest język, obsługa słabo zna angielski, w użyciu jest francuski - wiadomo Tunezja to dawne wpływy Francji. Pokoje hotelowe duże, wygodne, duże łazienki, bardzo sprawna, skuteczna i indywidualnie sterowana klimatyzacja. Serwis pokoi był dziennie. Jednak, jk to inni piszą 4 gwiazdki w Europie to nie są 4 gwiazdki w krajach arabskich. Było naprawdę czysto, jednak wykończenie budowlne dla mnie jest nie do przyjęcia.

      Komentarz


      • #7
       Czy w tym hotelu pracuje animator Stefan,chyba tak na niego mowiono

       Komentarz


       • #8
        Chyba coś nie tak. W tym hotelu animatorzy to młodzi tunezyjczycy mówiący po francusku i bardzo słabo mówiący po angielsku. Nie ma nikogo mówiącego po polsku. Są tylko rezydencji z BP, do których jak wspomniałem mam poważne zastrzeżenia. Rezydentów interesuje tylko sprzedaż miejscowych wycieczek.

        Komentarz


        • #9
         Witaj!Wysle ci zdjecie na twego maila tego animatora!To potezny facet,smieszny!mieli go zwolnic przed moim odjazdem,ale chodzily pogloski ,ze ma wrocic!Napisz jak jest obecnie,a takze ktorzy z przeslanych Ci animatorow jeszcze pracuja!Pozdrawiam

         Komentarz


         • #10
          Witaj!Zdjecia animatorow juz przeslalem do Ciebie!Pozdrawiam

          Komentarz


          • #11
           Witaj. Ciekawe zdjęcia. Tego faceta raczej na pewno nie widziałem. Choć muszę szczerze przyznać, że blisko z animatorami nie miałem kontaktów. Byli mi obojętni, bo mało co uczestniczyłem w tych występach. Pozdrawiam

           Komentarz


           • #12
            ~wlodek napisał(a):

            > Witaj!Zdjecia animatorow juz przeslalem do Ciebie!Pozdrawiam

            Tydzień temu wróciłam z hotelu Marillia i na moje nieszczęście prześwietlił mi się jeden film. Włodku Ty piszesz że masz zdjęcia animatorów, czy możesz mi je przesłać na maddap29@op.pl. Będę wdzięczna.

            Komentarz


            • #13
             magdap napisał(a):

             > ~wlodek napisał(a):
             >
             > > Witaj!Zdjecia animatorow juz przeslalem do Ciebie!Pozdrawiam
             >
             > Tydzień temu wróciłam z hotelu Marillia i na moje nieszczęście
             > prześwietlił mi się jeden film. Włodku Ty piszesz że masz
             > zdjęcia animatorów, czy możesz mi je przesłać na
             > maddap29@op.pl. Będę wdzięczna.
             Włodku na magdap@op.pl

             Komentarz
             Zobacz także

             Przerwany

             Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
             Trwa
             X