Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

MONASTIR 2011 DELPHIN EL HABIB

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• MONASTIR 2011 DELPHIN EL HABIB

Witam, Czy ktoś wybiera się do tego hotelu?
    Może ktoś już był i podzieli się wrażeniami opiniami..

Hotel bardzo fajny-spore baseny, smaczne jedzenie, atutem są przesympatyczni animatorzy, pokoje czyste-minusem jest wąska hotelowa plaża, samo miasto Monastyr-straszna dziura. Nie wiem z jakiego biura lecisz-ja byłam ze Sky Clubu i próbowali nas zakwaterować w bliżniaczym hotelu Ribat-standard tragedia! Po awanturze na recepcji dostaliśmy pokoje we właściwej części hotelowej.Ale ogólnie polecam. No i obowiązkowo 2-dniowa Sahara.

Komentarz

Faktycznie hotel fajny,powiedziałbym przyjazny dla turysty / tzn.jedzenie, pokój,animacje i baseny bez zastrzeżeń .Miejsce bardzo ładne,ale mała plaża hotelowa. Miałem wykupioną opcję z dopłatą za pokój z widokiem na morze.Radziłbym nie płacić za taką usługę w Polsce tylko na miejscu w recepcji.Po co płacić dwa razy,a często tak sie zdarza.Dwadzieścia Euro i po sprawie.Samo miasto małe ,trochę zabytków,port jachtowy.

Komentarz

Lecimy się relaksować 16 czerwca wylot z katowic

Komentarz

BettyBoo Napisał(a):
          -------------------------------------------------------
          samo
          > miasto Monastyr-straszna dziura.

Bez przesady. Są gorsze dziury.
          Mi się osobiście Monastir podoba.
          A sam hotel w świetnym miejscu.

Komentarz

Pytanko dla dabelju, piszesz ze lecicie 16 czerwca z katowic, a ile osob was leci i skąd jestescie? my tez lecimy 16 czerwca i tez z katowic. 4 osoby w tym( dzieci corka 18 , syn 15 ) Jesteśmy z jastrzębia.

Komentarz

Hotel ładny, pokoje czyste, jedzenie pyszne pod dostatkiem, nawet dla dzieci niejadków jest zawsze cos zjesc (snak bar w hotelu Rabit, dostępny dla gosci z Habiba). Baseny czyste, plaza raczej nieciekawa, miasto nędza chociaz warto isc zobaczyc różnice. Uwaga na sprzedawcow nawet hotelowych(obok jadalni). Wlasnie wrocilismy, bylo super!!!!!!!!!!!!!!!! Super fajni animatorzy. Jest jeszcze fajny miniklub dla dzieci

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
              Trwa
              X