Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Monastir Hotel Delphin el Habibb

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Monastir Hotel Delphin el Habibb

Byłam w tym roku w w/w hotelu.Organizator wyjazdu biuro Sun&Fun.Na początek zmiana daty wylotu - przesuniecie o 3 dni.Potem zmiana miejsca wylotu zamiast Krakowa -Katowice.No i oczywiście zmiana lądowania : zamiast MONASTIRU który wybierałam,żeby nie tłuc się długo w autobusie to lądujemy na ENFIDII. I dalej autobusik bagatelka 1,5 godziny. Już w autobusie Rezydentka uprzedza nas,że będziemy zakwaterowani w części zwanej RIBAT a nie HABIBB za którą płaciliśmy.Podobno jest mało turystów i nie opłaca im się uruchamiać całego hotelu - oficjalnie trwa tam remont.Jeśli komuś nie będzie pasował pokój to jutro się wymieni.Mnie akurat pasował /pokój oczywiście/. Jedzenie to raczej przeznaczone dla osób z Francji : dżemy ,rogaliczki, jakieś sery ,smażone omlety,soki z koncentratów - jak wszędzie w Tunezji.............Dalej nie opisuję jedzenia.najważniejsze,że z głodu nie umarłam i sensacji żołądkowych nie było.Fakt,że "kierownik od restauracji" starał się naprawdę i szkolił kelnerów.Każdy dostał stolik a na nim karteczka z nazwiskiem,numerem pokoju i terminem pobytu.Dekoracje i obsługa kelnerów były naprawdę fajne. Ale najwspanialsi byli animatorzy.Panowie starali się naprawdę dogodzić wszystkim.Zaczynali prace o 10 rano a kończyli ......bardzo późno. Najgorsze to to,że plaża tzw hotelowa to kawałek wydzielony z plaży publicznej - bardzo wąskiej zresztą..Ale maj to jeszcze nie sezon a poza tym demokracja wszechobecna.Nie ma chętnych do pracy.Plaża niezdatna do użytku!! Szkło,pety w ilościach hurtowych,zakrętki od butelek,plastiki i nie wiadomo co.Do morza w Monastirze nie weszłam ani razu.Były to wakacje przy basenie......Nikomu tego hotelu nie polecam a już na pewno nie rodzicom z dziećmi.Chyba ,że ktoś jedzie z nastawieniem na urlop przy basenie.

w razie pytań chętnie odpowiem na nie.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
    Trwa
    X