Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

skanes serial 06.07.11 leci ktoś?

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• skanes serial 06.07.11 leci ktoś?

Hej,
    czy leci ktoś z Poznania na wakacje do Tunezji 6lipca?

Może powinnam bardziej sie rozpisać. Jedziemy z chłopakiem sami i szukamy jakiś znajomych tak żeby było raźniej pojechać na wycieczkę czy wypić wieczorem piwko w miłym towarzystwie.

Komentarz

ja w czwartek wróciłem z Rosa Beach - hotel tuż obok Skanes Serial. O Twoim hotelu niewiele moge powiedzieć oprócz tego, że urządzają tam dyskoteki na wolnym powietrzu - w moim pokoju usytuowanym od strony właśnie Skanes... było to doskonale (aż za bardzo) słychać. Poza tym było tam dużo Polaków - na karaoke śpiewano np. "Jesteś szalona". Duży minus to plaża, a właściwie brzeg morza - zarośniete wodorostami dno; kąpali się tylko desperaci, np. podczas gdy na "mojej" plaży w wodzie było ok. 20 osób, na plaży Skanes zaledwie dwie. Może też dlatego, że hotel był zapełniony chyba w niewielkim stopniu sądząc po liczbie przebywających na plaży. btw: polecam miejscowego drinka: wódka anyżowa z likierem miętowym i lodem - pychotka. Piwko ok, tyle, ze ma chyba ze 2%...
      Udanych wakacji!

Komentarz

w ogóle do tunezji to jadą desperaci

Komentarz

No wlasnie sie zastanawiam, jak z bezpieczenstwem turystow w Tunezji teraz?

Komentarz

Apropo Rosa Beach - rzeczywiscie o wiele bardziej luksusowy od Skanes Serail, ale co z tego? Poszlam z jednym z pracownikow SS na przeszpiegi ktoregos wieczora, a tam PUSTKA. DJ sam na disco stoi, nikogo w środku, hotel opustoszaly, a to godzina 23... w Skanes wszyscy tancza, skacza, bawia sie, tlum na dyskotece, mimo slabszej jakosci atmosfera nieporywnywalnie lepsza
            Ale zalezy co kto lubi ;>
            Z plaza sie zgadzam, Rosa mial o wiele ladniejsza, ale o dziwo malo na niej ludzi bylo. W SS wiekszosc na basenie, bo animatorzy odstawiali tam swoje cyrki i konkursy, wiec kazdy sie swietnie bawil nie ruszajac tylka

Komentarz

Wróciłam z 2-tyg pobytu w Skanes Serail i moge powiedzieć, że spedziłam super wakacje. Obsługa super,jedzenie po tygodniu troche monotonne, animatorzy super, codziennie świetne show time.
              Duzo ludzi ale kultura była. Jeżeli chodzi o Rosa beach ładny chotel, byłam zobaczyc z ciekawości na terenie hotelu wygladał na bardziel luksusowy ale jeżeli chodzi o plaże to lipa.Mało ludzi, brudna, zaorana pługiem.
              Przez cały mój pobyt byłam tylko raz na basenie a tak cały czas na plaży w SS.
              Polecam ten hotel.

Komentarz

hej! ja wróciłam kilka dni temu z tego hotelu, byłam 2 tygodnie i było naprawde fajnie, polecam dla osób z dziećmi, jest polski animator, a tunezyjscy animatorzy też bardzo dobrze dogadują się z dzieciakami, również po polsku, plaża czysta, basen i wokół niego też czysto, sporo zieleni, pokoje również czyste, codziennie sprzątane, jedzenie.. no cóż monotonne, ale zjadliwe, ciasta i owoce bardzo dobre animatorzy bardzo mili i kontaktowi, z całą odpowiedzialnością mogę polecić ten hotel

Komentarz

Witam, ja też wróciłem dopiero z Tunezji. Fajny hotelik, ale mało ludzi teraz.

Co do bezpieczeństwa w Tunezji - jest bardzo bardzo bezpiecznie, dużo lepiej niż przed rewolucją

Jak chcecie fotki proszę o @

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                  Trwa
                  X