Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

ABDUL

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• ABDUL

Hallo A ja tęsknię za moim rezydentem ;( i tęsknię za Sousse ;(. Abdul jako rezydent jest taki jak i każdy rezydent heheh ale jako człowiek to spoko gość. Chętnie bym się z nim spotkała na jakiejś kawce heheh. Szkoda, że w tym roku nie lecę do Sousse chętnie zmieniłabym moje plany ale lecieć w to samo miejsce rok po roku to tak trochę dziwnie. Ale ja tam i tak jeszcze kiedyś wrócę i może spotkam moich kolegów. Pozdrawiam Mahometa, Selmiego no i przede wszystkim P. REZYDENTA

O jak masz fajnie!y lecimy z mężem do El Olf las palmas ale dopiero 12.09.2006. JuZ nie mogę się doczekać. Zbieram opinie o tym hotelu i niestety zdania są podzielone. Wychodzimy z założenia, że grunt to dobra zabawa, humor i zero marudzenia. Dobrze myślę???

[%sig%]

Komentarz

a ja nie tesknie
      bo jak mialam problem z hotelem to sie rozlaczyl !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jezeli mowimy o tym z vivy tours....... katastrofa zostawic turystke na pastwe....... a poszlam tylko po kartke i dlugopis bo gdyby bylo tego malo nie mialam hotelu bo tak super zalatwiono.... a on mi kazal gdzies z tymi walichami zajechac by rozwiazac problem.......... i te jego zeby straszne...

Komentarz

Witam Was. Tak oczywiście grunt to doskonała zabawa i zero marudzenia. Jeśli ktoś czepia się jak rzep psiego ogona, szuka dziury w całym to potem ma zepsuty wyjazd . My też miałyś mały problem przekazałyśmy go rezydentowi faktycznie zapomniał, ale nam zależało na tym, żeby nam naprawiono to co było zepsute więc byłyśmy na każdym spotkaniu z rezydentem i "walczyłyśmy" z uśmiechem OCZYWIŚCIE! o swoje. Rezydent poruszył niebo i ziemię żeby wszystko działało tak jak powinno. Niestety inne osoby miały do niego pretensje o to czy tamto ale jak rezydent pojawiał się na spotkaniach (czasem się spóźniał heheh, no ale cóż jak komuś zależy to czeka i nie marudzi) to oprócz mnie i mojej koleżanki nie było nikogo.
        Kochani życzę Wam uśmiechu. pogody ducha i optymizmu a przyjedziecie tak zadowoleni jak i my

Komentarz

Cześć tatanga. Tak mówimy o tym samym rezydencie. No cóż miałaś pecha i tyle każdego szkoda, ale widzę że zamiast znaleźć jakieś pozytywne strony tego wyjazdu, to Ty użalałaś się nad sobą, a czepianie się czyjegoś wyglądu to jest chwyt poniżej pasa. Kobieto czy Ty czasem zerkasz w lustro?! Co Cię obchodzą czyjeś zęby, krzywe nogi czy złamany nos? jakaś Ty powierzchowna buuuuu

Komentarz

No ten Abdul to juz nie z vivy tour teraz przeszedl do selectoursa i tam robi bure szkoda gadac takiego rezydenta to na zbity..... Katastropha

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
            Trwa
            X