Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Hotel Marabout - Sousse

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Hotel Marabout - Sousse

Proszę o informacje o hotelu Marabout w miejscowości Sousse. Wybieram się tam we wrześniu z boura podróży TUI i nigdzie na tym forum nie znalazłam informacji o tym hotelu. Czy ktoś był tam?

Informacje są tylko trzeba troszkę poszukać Wczoraj pisałem troszkę o tym jak było pod tym adresem http://forum.wakacje.pl/read.php?f=1&i=491599&t=491599&dest=65%7C0%7C0&id_ oferty= a tak w ogóle to proponuję wpisać w okienko na górze strony "Marabout" i wcisnąć "szukaj". To naprawdę działa

Komentarz

Witam,
      ten hotel już polecałam na forum. Nie musisz przeglądać ofert i pytać o szczegóły - zdaj się na doświadczenia tych co byli w Marabout. Będziesz zachwycony!
      Udanego wypoczynku

Komentarz

Hej,w jakim terminie jedziesz i z jakiego lotniska??
        My 15-29.09 z W-wy,hotel i biuro to samo.

Komentarz

My jedziemy wcześniej. 9 września wylatujemy z W-wy i wracamy za tydzień.

Komentarz

Dziękuję za podpowiedź . Rzeczywiście jest dużo informacji a ja przez nieuwagę i trochę lenistwo jakoś za słabo szukałem ))

Komentarz

hej ja tez jade 9 z Wawy )) moze sie spotkamy

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
              Trwa
              X