Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

la marsa

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• la marsa

kto wie coś na temat hotelu nova park miejscowość La Marsa ?

Hotel Nova Park jest w dzielnicy Gammarth (Zone touristique). Do La Marsa jest kilka ladnych kilometrow ktore mozna pokonac autobusem miejskim linii 247 lub taxi.

Pozdrawiam

Komentarz

~Magda____ napisał(a): > Hotel Nova Park jest w dzielnicy Gammarth (Zone touristique). > Do La Marsa jest kilka ladnych kilometrow ktore mozna pokonac > autobusem miejskim linii 247 lub taxi. > > Pozdrawiam Fakt przystanek autobusu jest przy hotelu, ale rozkład zna tylko Allach, ani wiadomo o której, ani wiadomo dokąd, ani za ile - nie gram w ruletkę wolałem wyłożyć kasę na zółtą taksówkę, musiałem jednak patrzyć skąd jedzie bo jak od sąsiedniego hotelu, którego nazwa mi uciekła z pamięci - to 10 TND za otwarcie drzwi, taki ciężki frajer to ja nie jestem!

Komentarz

No rozklad i ceny sa znane nie tylko Allahowi
        Wiec powiem tak spod hotelu Nova Park autobus linii 247 odjezdza w strone La Marsy i Sidi bou Said 15 minut przed kazda pelna godzina
        A ceny biletow zaleza od odleglosci jaka pokonujesz. Najdrozszy jest do konca trasy i kosztuje 600 milimow. Do kolejki TGM w Sidi bou Said (okolo 350 milimow, w tej chwili nie pamietam juz dokladnej ceny)

Wystarczy pytac

Pozdrawiam

Komentarz

~nikuśś napisał(a):

> kto wie coś na temat hotelu nova park miejscowość La Marsa ?
          byłem 2 razy w nova park jak chcesz coś wiedzieć to pytaj email: snowicki21@op.pl

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
          Trwa
          X