Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Tunezja Hotel

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Tunezja Hotel

Witam, w lipcu wybieram się do tunezji mam do wyboru 3 hotele jużli ktoś był w którymś z nich będę bardzo wdzięczna o opinie. A mianowicie w Hammamat hotel Neptune i El Olf Las Palmas i w Sousse hotel Chams El Hana.

El Hana jest hotelem 3*, ale miejsce jest fajne,a sieć El Hany ma dobrą renomę. Jedzenie jest dobre,(pokoje też nie złe jak na Tunezje i 3*-Jak piszesz w tym roku). Nie wiem na co liczysz, ale powinno być ok. W pobliżu jest Port El Kantui- polecam

Komentarz

Neptun jest ok. i Chems tez. Oba maja dobra lokalizacje. W Sousse jest bardziej egzotycznie ale tez jest gorzej jezeli chodzi o higiene. Neptun jest w yasmine czyli dzielnicy do ktorej miejscowi nie maja po co przychodzic, jest tez bardziej europejsko i czysto, ale nie ma takiego klimatu jak w Sousse, wszytsklo jest pod turystow. W Sousse jest tez nieco ladniejsza ale tez bardziej zatloczona plaza.

Komentarz

El Olf Las Palms jest ładny i ma przestronne, fajnie zrobione pokoje, ładną plażę (tylko trzeba do niej kawałek dojść) i ciekawy program animacyjny. Mi się osobiście podoba. Standard odpowiada zdecydowanie liczbie gwiazdek.

Komentarz

Byłam w Neptunie w ubiegłym roku. Było ok. Dobre warunki i jedzenie. Lokalizacja też nie najgorsza, w zasadzie wszystko blisko. W tym roku też jadę na początku lipca do tego hotelu. Polecam go. Jeśli się zdecydujesz na Neptuna , to napisz. Może się spotkamy na miejscu.

Komentarz

do el olfa nie radze sie wybierac, jesli masz ochote na dobre jedzonko, bez wyzszych wymagann oczywiscie, ale tam jest niefajnie

zdecydowanie wiecej ma do zaoferowania neptune

Komentarz

El Olfa widzialam, bo zbieralismy stamtad ludzi na wycieczke - wrazenia takie sobie i mnostwo negatywnych opinii turystow, przede wszystkim na zawyzony w opisie standard i fatalne posilki. Neptuna nie przypominam sobie, ale poznalismy na spacerze ludzi ktorzy tam mieszkali i slyszalam same superlatywy.
              wszystko zalezy od Twojego nastawienia, a Tunezja jest naprawde ciekawym krajem
              pozdrawiam

Komentarz

Mając do wyboru te hotele zdecydowanie polecam Neptuna.

Komentarz

Ja też, choć do dobrej plaży kawałeczek jest.

Komentarz

To fakt. Spacer po plaży i przed plażą dobrze robi, a te 250 m czy 300 to znowu nie tak dużo. Zwłaszcza, że promenada ładna i przyjemnie się spaceruje.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                    Trwa
                    X