Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

zamawianie wczasów przez internet?

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• zamawianie wczasów przez internet?

czy ktos zamawial wczasy przez portal wakacje.pl? czy mozna im ufac? na ile sa profesjonalni? robie, a w zasadzie mam zamiar zrobic to pierwszy raz i troche sie boje - tyle sie tera slyszy o naciagaczach...?

prosze o jakies opinie, naprawde jestem w tym zielona... czy moge byc spokojna rezerwujac wczasy i podpisujac umowe z portalem wakacje pl? z gory serdeczne dzieki za odpowiedzi

Komentarz

Żaden problem, byle był to większy portal. Dostaniesz normalnie dokumenty itd. Tym bardziej, że portale i tak sprzedają ofertę touroperatorów (tych, którzy faktycznie organizują wyjazd). Różnica jest tylko taka, że tutaj załatwiasz sprawę przez sieć, a tam przy stoliku.

Jako, że jesteś "zielona" zapewne nie zdajesz sobie sprawy z tego, iż biuro "Marysia" w pobliżu Twego domu to też pośrednik. Po prostu jego właściciel dostaje prowizję od sprzedanej wycieczki touroperatora (np. Itaka, Neckermann, Grecos, Scan, Alfa itd itp.). BP i Portale to tak jakby supermarkety z wczasami. To, że kupisz batonika Mars nie oznacza przecież, że wyprodukował go market, prawda? Myślę, że teraz już nie będziesz taka zielona.

Oprócz wakacje.pl jest jeszcze kilka większych serwisów, które działają na rynku już dobre kilka lat i lepiej wychodzą na uczciwym handlu ofertą niż kantach.

Przejrzyj ofertę i wybierz najlepszą dla siebie. Pozdrawiam i życzę udanego urlopu.

Komentarz

Ja kupilem w ubieglym roku Tunezj przez wakacje.pl. To broker tylko ze internetowy. Dostajesz swotego travel agenta który dociebie dzwoni i prowadzi krok po kroku. Nawet przypominaj o terminie wylotu na 48 godzin przed. Mo|esz im zaufa na 105% Polecam

Komentarz

Mars ... Marysia ..... M@rys .... )))) .... jak zawsze ;] .... do CELU ...

Komentarz

Spokojnie!Przez wakacje zamówiłem wczasy zimowe we Włoszech.Szybko i tanio.Umowę wydrukowałem sobie na drukarce,voucher też.Trochę nie dowierzałem, że to zadziała, ale wszystko było ok.Polecam!

Komentarz

Ja w tym roku rezerwowałam przez wakacje.pl. obsługa profesjonalna, nie mam obaw , myslę, że wszystko bedzie jak najbardziej w porzadku.

Komentarz

Wązne tylko żeby z różnych źródłów sprawdzić miejsce, w które Ty chcieć lecieć (jechać) bo na stronach biur być dużo błędów w opisach (dla przykłąda, opis: "do plaży 200 metrów, przejście przez park", a w rzeczywistości: "do plaży 800 metrów przez ruchliwa ulica, jakieś wertepy i rozwalające się szopy") broker tym bardziej nie być zorientowany w szczegółach i bazować na tych błędnych opisach nieświadomie je powielając.

Komentarz

serdecznie dziekuje za wszystkie rady, opinie i podpowiedzi, chyba jednak zdecyduje sie na to zamowienie przez wakacje pl. - dosc dlugo juz siedze nad wyborem miejsca i biura podrozy, i oni jednak sa najtansi i to znacznie od biur podrozy w moim miejscu zamieszkania a oferta taka sama... mam nadzieje ze tez mi sie uda urlop - podobnie jak wam! pozdrawiam

Komentarz

witaj
                    ja zamawiam w biurze weekendpolska w katowicach- na początku sie bałem - ale byłem juz z nimi 3 razy i zawsze wszystko ok. polecam ci bo doradzą ci i podpowiedzą prawie wszystko - jestem w szoku ze tyle mozna wiedziec o kazdym hotelu.
                    nie mają strony internetowej choc sprzedają przez sklep internetowy
                    www.wakacje.abc24.pl
                    pozdrowionka
                    udanej podrózy

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                    Trwa
                    X