Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Jakies nowe opinie o Abou Nawas Nejma ?? Może ktoś leci od 05.07.2007??

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Jakies nowe opinie o Abou Nawas Nejma ?? Może ktoś leci od 05.07.2007??

Wylatuje do Tunezji (Sousse) Aparthotel Abou Nawas Nejma ****. Czyt ktoś był jakś nie dawno i ma jakies najświezsze opinie??

Byliśmy rok temu w lipcu ale 4* raczej nie 3*

Komentarz

Polecasz ten hotel?? Na tym forum sa pozytywne i negatywne opinie i juz nie wiem co myslec :P:P Zdobycie pokoju z widokiem na morze (trudno czy łatwo)?? Jak ogolne wrazenie??

Komentarz

hej ja lecę w lipcu do tego hotelu. Znalazłam w sieci kilka osób które tam były- napsałam maila i mówią, że hotel jest ok. W pokojach jest aneks kuchenny z podstawowym wyposażeniem, pokoje sprzątane są co dziennie, blisko do plaży, a leżkaów bezpłatnych na plaży mało dlatego trzeba je sobie rezerwowac rano. Mnie martwi jedynie to ze wczasy w tym hotelu wykupiłam w Triadzie , a naczytałam się tyle złego na forum o nich, że aż boje się jechać

Komentarz

czytałm kiedys że hińczyk tez mówił że to niezły hotel za nie dużą cenę

Komentarz

Ja z narzeczonym

Komentarz

Przy wydawaniu kluczy daj ok 10 dolców i poproś o pokój z widokiem na morze my czekaliśmy jedną noc aż się zwolni-jeśli chodzi o wrażenia z hotelu pozytywne lokalizacja super wszędzie blisko bezpłatne leżaki na basenie i na plaży trzeba rezerwować ok 8 rano jak masz jakieś pytania -czekam

Komentarz

Witam to widzę, że się spotkamy ja też lecę 5 lipca z dziewczyną

Komentarz

zarik napisał(a):

> Witam to widzę, że się spotkamy ja też lecę 5 lipca z
                  > dziewczyną

Napiszcie, proszę, po powrocie cos więcej na świeżo o tym hotelu- będę tam od 26 lipca

Komentarz

skad lecicie?? i z jakiego biura?? MY jesteśmy już dobrze po 20 a Wy ??

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                    Trwa
                    X