Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

sprzedam pilnie wycieczke z tui do tunezji!!!

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• sprzedam pilnie wycieczke z tui do tunezji!!!

Sprzedam wycieczkę do Tunezji Port El Kantaoui Hotel RIU BELLEVUE PARK ****ALL INCLUSIVE w termine od 05.07.07-19.07.07 cena promocyjna poniewaz wycieczka jest zarezerwowana w firsh minute. Cena obejmuje dwie osoby i dziecko, jednak z dziecka można zrezygnować. Hotel jest b.dobry siec RIU. Z wycieczki musiałam niestety zrezygnowć ze względów zdrowotnych. Chętnie udziele dodatkowych informacji wszystkim zainteresowanym GG 2128045 lub odpowiedz na forum

a za jaką cenę odstąpisz ten wyjazd

Komentarz

koszt całej wycieczki to 9.147,39 pln za dwie osoby i dziecko 10 lat. Jeśli bez dziecka będzie taniej.

Komentarz

wycieczka jest zaliczkowana , płatność reszty w TUI. Na zaliczce mogę opuścić jeszcze 200 zł!!!

Komentarz

Ta cena to nie rewelacja, bylam w Riu 5* za 1300zl last minute... [%sig%]

Komentarz

Dwa tygodnie z ALL w tym terminie w hotelu 4*. Nie znajdziesz takiej oferty za taką cene.Ciekawa jestem z jakiego biura byłaś? Sądzę że coś ći sie pomyliło.

Komentarz

nie pomylilo mi się ;-) z tym,że rzeczywiście nie bylo ALL na którym akurat nie wszystkim zależy. Wycieczkę kupowalam dwa dni przed wylotem.

[%sig%]

Komentarz

Być może tydzień bez wyżywienie ,nie w lipcu i nie z TUI - w to jestem w stanie ewentualnie uwierzyć.

Komentarz

Bylo wyżywienie i to wyjątkowo dobre :-) śniadanie + obiadokolacja.

[%sig%]

Komentarz

w Riu musi być dobre. Nie odpowiedzialaś na resztę pytań, ale nie musisz każdy wie.

Komentarz

wpisywalaś kiedyś w wyszukiwarkę hotel 4* w Tunezji last minute ? zobacz jakie są ceny.

[%sig%]

Komentarz

nie będe z tobą dyskutowała jedz za 1300zl milej podróży.

Komentarz

w dodatku zobacz gdzie jest "TWÓJ" hotel... daleko do Portu i do sousse... tzn hotel, plaża i cisza. Warto doliczyć taxi w dwie strony (7 dinarów) za każdym razem jak chce się zobaczyć ludzi. [%sig%]

Komentarz

już bylam za 1300 ;-) teraz czekam na kolejne fajne last minute...

[%sig%]

Komentarz

jak nie jestes zainteresowana to wynos sie z tego wątku, nie zapraszałam cię tutaj, nie adresowalam tego dla ludzi nie zainteresowanych , jak wolisz jechac z last i mieszkac w grzybach to powodzenia, zacznij sobie nowy wątek a z tego odejdz

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                              Trwa
                              X