Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

azur plaza jest OK!

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• azur plaza jest OK!

Z czystym sumieniem polecam hotel Hammamet Azur Plaza... tym bardziej że cena za jaką większość turystów wykupiło pobyt w SKY-CLUBIE była bardzo atrakcyjna... Jeszcze raz polecam! Gdyby były jakieś konkretne pytania chętnie odpowiem!

Ja także polecam Azur Plaza. Hotel czysty, do morza ok 200m. Wróciłam bardzo zadowolona, i na pewno będę polecać ten hotel. [%sig%]

Komentarz

ja tez podpisuje sie pod tymi opiniami -hotel ok -wróciłam 31.05.07

Komentarz

witam !

Lecimy do Azur Plaza 28.06.2007 . Na forum czytam bardzo skrajne opinie o tym hotelu. Po dacie widze ze masz najświeższe informacje .
        Prosze o kilka informacji zeby sie uspokoic.Mamy ladowac w Monastir - ile trwa droga do hotelu i czy kwaterowanie idzie sprawnie , jaka rezydentka / bo zle o niej pisza ludzie na forum ? cZY TO PRAWDA ZE SA LEPSZE I GORSZE POKOJE ? Jak mozna dostac pokój z widokiem na basen a nie na ulice ?
        Podaj prosze kilka pozycji z menu /śniadanie/obiad ? lecimy z dziecmi które troche grymasza przy jedzeniu.
        Jak wygląda All inclusive? Czy okolica jest na prawde nie ciekawa i odludzie? Jak wyglada dojscie do plaży - pisza że fatalnie. Plaża ok dla dzieci ?
        Czy jest coś waznego o czym nie powinnismy zapomiec przy pakowaniu?
        Czy mieliscie kłopoty żołądkowe i ew. co pomagało ?

dizekuje jezeli znajdziesz czas zeby odpowiedziec chociaż na kilka z tych wielu pytan

pozdrawiam
        Halina

Komentarz

Witam
          Byłam w Azur Plaza pod koniec maja tego roku. Jeżeli chodzi o czas transferu z lotniska to ok. 2 godziny. Rezydentka jak rezydentka nie mam żadnych zastrzeżeń - robiła to co miała, trudno mi powiedzieć bo wszelkie sprawy wole załatwiać sama i tak też radze zrobić jeżeli znasz język, np. chcąc zmienić pokój na lepszy radzę bezpośrednio iść do recepcji bo rezydentka nie chcąc robić sobie kłopotu mówi że nie ma takiej możliwości, ja poszłam zamienić bezpośrednio w recepcji i nie było problemu. Plaża ok, piasek, może troche leżaków mało... a dojście do plaży może nie rewelacyjne, ale znowu bez przesady to w końcu typowa Tunezja - taki kraj i tyle( spokojna ulica, może troche zaśmiecona, ale w Polsce też są śmieci!)
          Nie słyszałam żeby ktoś miał problemy żołądkowe. Jedzenie troche marne w smaku, ale ilość wystarczająca żeby się najeść na cały dzień chociaż niektórym smakowało poprostu różne gusta, a kraj biedny i z mięsem słabo.... Jeżeli chodzi o dzieci to na śniadanie mogą zjeść rogaliki francuskie z dzemem lub z czekoladą (są codziennie), bagietkę z serkiem topionym, płatki z mlekiem. Na obiad ciężko z normalnych rzeczy jest- gotowany kurczak codziennie, czasami frytki, jajka sadzone, i inne na kolacje dobre zupy z papryką i druga z fasolką. Całego menu trudno określić jakieś makarony, zawsze ryż, sosy z dziwnym mięsem, papryką, sałatki, warzywa i zawsze ciastka - nawet dobre.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
          Trwa
          X