Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

TUNEZJA czerwiec????

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• TUNEZJA czerwiec????

poradzcie czy warto sie wybrac na początku czerwca czy lepiej w lipcu??? Chodzi mi dokładniej o temperature wody i oto zeby przywiezc ladna opalenizne tak wiec kiedy warto sie wybrac?? bedziemy w SOUSSE

w tamtym roku byliśmy na początku czerwca i woda była super cieplutka tylko na początku pobytu ok. 2 dni wiał strasznie mocny wiatr i były bardzo duże fale, wtedy nie kąpaliśmy się, ale później było ok. tak że spokojnie można się kąpać (byliśmy w Nabeul od 13 czerwca)

Komentarz

dziękuje iza za odpowiedz

Komentarz

Od paru lat jeżdzę w tym właśnie okresie do Tunezji. Woda jest cieplutka i z opalenizną nie będzie kłopotu. Wprost przeciwnie, trzeba stosować wyższe filtry ( przynajmniej na początku) i powoli się przyzwyczajać do słońca, bo niektórzy po 2 dniach opalanie skończyli z poparzeniami. Ja jestem przyzwyczajona do ostrego słońca, a mimo tego pierwszy tydzień filtr 30 i na twarz 50 i trochę się spiekłam. Oczywiście opalałam się w ruchu i nie leżałam plackiem na plaży, ale i tak opalona zawsze wracam super.

Komentarz

mam nadzieję że rozwiałam wątpliwości temperaturowe i oczekiwanie na urlop przeleci w spokoju

Komentarz

Myślę że nie ma znaczenia czy wybierzesz się w czerwcu czy lipcu. Byłem tam w październiku i też było ciepło. Co prawda przez kilka dni padał deszcz ale potem pogoda była super. Morze w październiku było ciut cieplejsze niż nasz Bałtyk w lipcu podczas upałów.

Opaliłem sie jak czekolada. Musiałem używać kremów z dość dużym filtrem bo bardzo szybko można było poparzyć się.

Polecam wycieczki na Saharę. Być w Tunezji i nie zobaczyć Sahary to wielka strata.

Komentarz

Byłam od 1lipca - straaaszny upał.

Komentarz

Karolina 1 napisał(a):

> Byłam od 1lipca - straaaszny upał.

Wyobrażam sobie. Jak pojechałem na Saharę w październiku to było z 30 st.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                Trwa
                X