Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

jaki hotel w SOUSSE NAJLEPSZY???

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• jaki hotel w SOUSSE NAJLEPSZY???

tak jak w temacie chciałbym abyście mi doradzili pod względem dobrego jedzenia i czystości łazienki mam już 2 na oku MARABOUT oraz MARHABA CLUB ale macie coś lepszego do zaproponowania proszę o doradzenie i opinie na temat swojego sprawdzonego hotelu oraz dwóch wyżej wymienionych który lepszy

Polecam Marabout, jest super szczegolnie teraz po przebudowie. Bylem juz w nim dwa razy i w tym roku napewno tez jade.

Komentarz

ooooooooo tak tylko Marabout juz kupiłem impreze na sierpien wylot z Katowic

[%sig%]

Komentarz

Witam
        Kiedy lecisz dokladnie ja chce wykupic pod koniec sierpnia.

Komentarz

Lecę 14 sierpnia z Katowic z TUI.

[%sig%]

Komentarz

ja mam to samo pytanie czy lepszy Marabout czy Marhaba?

Komentarz

Marhaba Club!

Komentarz

witaj czy na pewno chcesz mieszkać w samym sousse ?? byłem tam w czerwcu tego roku i niestety jesy to mało wypoczynkowe miejsce dla kogoś chcącego zarzyć kąpieli słonecznych i morskich .... to takie typowe miasto arabskie z całym jego gwarem i bałaganem, oczywiście jeśli zależy ci na rozrywkach w bezpośrednim otoczeniu hotelu to ok , ale myślę że to na dłuższą metę męczące
                ja mieszkałem w hotelu riu green park w port el kantaoui położonym bardzo niedaleko sousse, na prawdę idealne miejsce na wypoczynek - wszędzie czysto miło bezpiecznie spokojnie po prostu raj, a w momencie gdy miałem go dosyć za grosze jechaliśmy do sousse zasmakować arabskich klimatów
                wielu polaków których spotykałem na fakultetach mieszkających w samym centrum sousse żałowało że nie podjeli innej decyzji, co po niektórzy bali się wychodzić wieczorem
                pzdr
                piteremiter

Komentarz

Marabout nie jest w samym środku miasta a na końcu promenady.Doskonałe położenie,sam hotel też w porządku.W Susie byłam z kolezanką i nie wiem czego można by się tam bać?

Komentarz

Hania 461 ma całkowitą rację!!!!!!!!

[%sig%]

Komentarz

Oba hotele być prawie obok siebie. Oba mieć 3*. Różnice w ocenie być minimalne. To tak jakby wybierać pomiędzy Fordem i Oplem ale na dwa tygodnie jeżdżenia.

Komentarz

Czcigodny Chińczyku-jeden argument za Maraboutem-zajefajny nowy z sześcioma zjeżdżalniami AQUAPARK za jedyne 15 DTN za pobyt-Ty to przecież wiedzieć bo dużo podróżować czyż nie?

[%sig%]

Komentarz

Ja widzieć dziwna prawidłowość, że każdy patrzeć na swojego hotela a do sąsiedniego się bać zajrzeć. W Tunezji żaden cieć nie móc mnie nie pozwolić na korzystanie czy to z basenu, baru, masażu i czego kto tam chcieć wymyśleć, szczególnie jeśli to być rzeczy odpłatne. Więc to nie być problem, a po drugie mnie akurat zjeżdżalnie przestać rajcować conajmniej pół wieku temu. Mnie bardziej interesować, który kelner sprawniej załatwić temat zamówionej do obiadu (kolacji) butelki wina, ale to akurat być rzecz ulotna bo sie ciągle zmieniać.

Komentarz

Pytanie do Hińczyka - czy na Djerbie i okolicach Zaris jest jakiś aquapark
                            Jarek

Komentarz

W Sousse nie ma w tej chwili lepszego trzygwiazdkowego hotelu i do tego jeszcze w dobrej cenie niż Marabout-blisko centrum przy najpiękniejszej plaży w Sousse z cudownym nowym Aquaparkiem (6 zjeżdżalni w tym bączek!) płatny dodatkowo 20 dinarów za caly pobyt. do sklepu rzut beretem ze 20 metrow,pokoje przyjemne i stosunkowo duże tak jak balkony,jest polska trójka w TV na k****e 13.Dwa dinary dziennie na łóżku załatwiają sprawe brudu i ewentualnych możliwych kradzieży drobnych rzeczy przez sprzątaczki.Mozna wynajac lodówke 50 dinarów na tydzien-wtedy wolno wnosic napoje do hotelu ale to tylko teoria-wolno wnosic wszystko nikt niczego nie kontroluje-spróbował by he he.Fajne animacje powtarzalne tak jak posilki co tydzienWyżywienie bardzo dobre-jak ja bylem najslabsze bylo w piatek a tak miesa desery salatki lody itp itp-rewelacja!!!.Okolica przyjemna przy promenadzie turystycznej,dyskoteki,puby,pizzerie.Nawet ,,dziewczynki'' się zdarzają wieczorem.Morze lagodnie opadajace na dlugosci 25-30 metrow w głąb.Basen kryty dla tych co im zawsze zimno-woda z 50 stopni.Nie polecam pokoi z numerem czterocyfrowym z reguly je daja na poczatek ale pozniej 10 EUR robi swoje i mozna wymienic.Najlepsze pokoje to te zaczynajace sie od liczby 2-202 204 206 208 itd parzyste od strony basenu i animacji muzyka bebni do polnocy a jak ktos woli spokoj to nieparzyste pokoje niech bierze z widookiem na maly ogrod i sąsiedni hotel.Nie zabierac wlasnych napojow na basen bo odbieraja trzeba kupic u nich butelka wody 2 dinary 0,3 l piwo 3 dinary pol litra piwa 5 dinarow.Na plaze mozna wniesc swoje napoje tam nikt sie nie czepia.Bardzo dobra i tania pizzeria na przeciwko hotelu Samara ale ciut wczesniej po lewej stronie bardzo niepozorna ale smaczna i tania pizzeria,grzeczny i sympatyczny wlasciciel.Taksowki tanie wszedzie blisko i do Sousse i do Port El Kantaoui-sliczna kolorowa fontanna trzeba koniecznie zobaczyc i fajny Hannibal Park z atrakcjami dla dzieci przybyly dwa mega wielkie urzadzenia polecam!Piekna Marina.Bylem czwarty raz w Tunezji i prosze mi wierzyc Marabout i tylko ten hotel w tym przedziale cenowym.POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!

[%sig%]

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                              Trwa
                              X