Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

jaką walute zabrać do tunezji?

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• jaką walute zabrać do tunezji?

Hej wszystkim.Mam pytanie jaką walute zabrać w tym roku do Tunezji?Czy obecna cena dolara w Polsce przekłada się równiez na ceny w Tunezji?Co radzicie? Wybieramy się z żoną na początku czerwca do Skanes.Lecimy z Krakowa 05.06.2008

i tak żeby cos zaoszczędzić to wymienisz na ichnią !!! ale nie martw się tym !!! to i tak sie tobie opłaci !!! oni lubią miejscową walutę dlatego dobrze wymienić twoją ( dobrze ) spokojnie nie od razu wymieniaj ??? czasem za wycieczki warto sie wstrzymać !!! pamietaj spokuj tylko spokuj !!! trzeba negocjować przeliczniki !!! u rezydenta prawdopodobnie najlepiej ale nie wiem na jakiego pazerniaka trafisz !!! masz rozum to myśl !!! ale na wycieczkę na saharę to najlepiej mieć miejscową walutę i to drobne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz

Dzięki za odpowiedz.Akurat te zagadnienia są mi znane,bo byliśmy już w Tunezji w 2003 roku.Zastanawiamy sie tylko czy coś sie zmieniło i czy dolar w Tunezji jest tak samo słaby jak wPolsce?

Komentarz

przepraszam Cie czy ty sobie kpisz czy o drogę pytasz ??? jedziesz na saharę za 2.5 grosza i myślisz że jesteś panem AFRYKI ????????????????

Komentarz

my lecimy w maju - slyszalam ze lepiej $ drobne:-)

Komentarz

ja jestem w obecnej chwili w Tunezji i najbardziej opłaca się brać EURO, jakby co to podaję linka, sami sprawdźcie:
            http://www.topnet.tn/index.php?option=com_content&task=view&id=206&Item id=396
            najlepiej wymieniać w bankach pieniążki!

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
            Trwa
            X