Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

EXIM TOURS I TUNEZJA

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

dziś nie istnieje pojęcie "solidne biuro"

Komentarz

Co myślicie o konkursie na testera destynacji organizowanego przez Eximtour na praca-marzeń.pl???
      Dzieki za opinie .

Komentarz

Eximtours to biuro, które oszukuje klientów. Przeboleję wycieczkę, bo do samych wczasów moja uwaga się nie odnosi. Skandaliczne są praktyki biura, chodzi mi o próbę wyłudzenia pieniędzy. W ostatniej chwili zmienialiśmy rezerwację i za zmianę musieliśmy dopłacić na lotnisku przed odlotem 200pln. Zapłaciliśmy, odebraliśmy bilety i polecieliśmy. W połowie sierpnia. A w połowie września!!! zadzwonili do nas z biura z enigmatycznym pytaniem czy opłaciliśmy zmianę i czy mamy potwierdzenie? Potwierdziliśmy, ale potwierdzenia KP, to już po takim czasie nie mieliśmy. Pan z Eximtours powiedział, że sprawa jest załatwiona. A dwa tygodnie później przysłali nam wezwanie do zapłaty. Sprawą zainteresowałam pośrednika od którego wycieczkę kupiłam, a jak dowiem się, że to stała praktyka biura to pewnie trzeba będzie poinformować odpowiednie instytucje. Od mecenasa wiem, że wydanie dokumentów podróży jest wystarczającym dowodem na opłacenie wycieczki, ale nieuczciwe biuro liczy, że wezwanie do zapłaty (na raz już opłacone koszty) kogoś przestraszy. Odradzam takie biura!

Komentarz

http://forum.wakacje.pl/read.php?4,1259334,page=2
          Wejdz tutaj taniej zapłacisz

Komentarz

Byłam w Hotelu Prima Life Karawan w Sousse w Tunezji na przełomie 08-09/2011 i powiem jedno - tragedia do milionowej potęgi. Byłam z synem. Mój syn miał atak epilepsji z powodu wysokiej temperatury na stołówce na drugi dzień pobytu, totalnie nikt się nie zainteresował tylko wszyscy stali i patrzeli jak mój syn /11 lat/ charczy na podłodze. Nikt nie potrafił udzielić pierwszej pomocy. Pomógł mi jeden anglik zaprowadzić syna do pokoju jak odzyskał przytomność. Przyjechał pogotowie, masakra z 5 chłopa i kazali mi wypisywać dokument, który miał z 10 stron i ani jednego słowa nie rozumiałam wszystko po arabsku. Oni chyba są pokręceni nie dałam im syn. Uważam, że to była najważniejsza decyzja podjęta przeze mnie w moim życiu. Reszta osób, które były lub które przyleciały na "widowisko" po prostu kamienne twarze. Młodzi ludzie, Polacy pijący drinki i takie zachowanie, okropieństwo. Po prostu znieczulica ogólnoświatowa, każdy myśli o swoim tyłku. A byli nie tylko Tunezyjczycy ale także i Polacy, Czesi, Węgrzy i Niemcy. Potem przyjechał doktor - tunezyjczyk kompletnie nie znający się na rzeczy i w dodatku wziął ode mnie 50 dinarów tunezyjskich z 1 wizytę. Rezydent z biura EXIMTOUR z którego leciałam kompletnie miał wszystko w dupie. Na dole był salon masażu i fryzur oraz sklep spożywczy - właściciel stary Tunezyjczyk oszukał mnie. Poszedł kupić mi tabletki, ponieważ byłam sama
            i nie chciałam zostawiać samego syna w pokoju i wziął za dużo pieniędzy za leki. Sprawdziłam to później, ponieważ apteka jest naprzeciwko hotelu więc nie miałam problemu. Obsługa - sami faceci i wydaje im się, że każda kobieta ma ochotę się z nimi przespać. Przy barach obsługa niesympatyczna i tylko wciąż chcą napiwki, jak nie dasz to są barrrrdzo niegrzeczni. Są nieucywilizowani, są z 20 lat za nami. Hotel miał swoją świetność z 20 lat temu, teraz po porostu ?????.
            Zresztą Tunezja to inny świat, inna kultura i jak ktoś wybiera się na wakacje to nie do Afryki tylko w ucywilizowane miejsca, gdzie nie śmierdzi na ulicy i kobiety są szanowane. Nikomu nie życzę wakacji spędzonych w taki sposób jak ja spędziłam. A nie pierwszy raz spędzałam je poza granicami naszego państwa.

Komentarz

byłam z eximem wiele razy , problem zmiany hotelu wystąpił raz i okazało sie na miejscu że hotel był sporo lepszy od tego który wykupiliśmy , w tym roku byłam z eximem w tunezji i nie mam żadnych zarzutów co do standardu (hotel moevenpick resort) jak i organizacji wycieczki

Komentarz

Exim Tour Sp. z o.o. znika z rynku pojawia się nowa firma Exim S.A. z gwarancją 1 mln PLN

Komentarz

nikusia_77 Napisał(a):
                  -------------------------------------------------------
                  > byłam z eximem wiele razy , problem zmiany hotelu
                  > wystąpił raz i okazało sie na miejscu że hotel
                  > był sporo lepszy od tego który wykupiliśmy , w
                  > tym roku byłam z eximem w tunezji i nie mam
                  > żadnych zarzutów co do standardu (hotel
                  > moevenpick resort) jak i organizacji wycieczki

to ty jestes wyjątkiem, generalnie potwierdzam BIURO EXIM to jedno wielie DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz

Trwa
                  X