Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

hotel samara

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• hotel samara

Prosze mi napisac jakie są wasze wrażenie z pobytu w hotelu samara. Jade tam za 4 dni a po przeczytaniu waszych opini jestem załamana!! Naprawde było tak źle??

Nie jest aż tak żle...bez przesady...
    Karaluchy są w NIEKTÓRYCH pokojach-moja rada-świecić światło w łazience kiedy już się ściemnia i tak aż do rana+zamykać okno w łazience.
    Wiecznie brakuje sztućcy,miseczek na zupę itp. (zabierz z domu ;-) zaoszczędzi Ci to nerwów...)
    To tyle złego... :-)
    Ja dostałam super pokój,a raczej apartament 4-osobowy (salonik+ wyposażony aneks kuchenny+ 2 sypialnie 2 osobowe)-dałam oczywiście łapówę ale wartało (10-15 euro albo dolarów)
    Pokoje sprzątane-i tu nie dawałam napiwku codziennie...
    Jedzonko-niezłe-ale ta ich kuchnia nie jest taka bogata jak polska...śniadanie i kolacja ok.a "obiad" (u nich to taki lanch)-słabszy (zawsze jest coś co przypomina pizze i jest całkiem ok. + jeszcze coś na ciepło i zawsze OWOCE )
    Plaża blisko -przejść trzeba tylko przez ulicę i jeszcze ze 200m.zadaszonym chodniczkiem(super bo w cieniu)
    Bar na plaży od 11-17 w cenie ALL
    Leżaki płatne-2.5 dinarka/leżak
    Basen w hotelu ok. fajne zjeżdżalnie czynne od 12-13 i od 14:30-15:30.
    Polecam na wycieczki biuro podróży SAHEL VOYAGES (sprawdz sobie na stronce)-ja nie dałam zarobić rezydentom -i jestem zadowolona z usług tego biura.
    Ogólnie jest OK.bierz poprawkę,że to Afryka...z czystością na mieście i ogólnie nie najlepiej...ale żle nie jest. :-) Starają się.

Komentarz

czy ktos jedzie 6 sierpnia na 2 tyg. lub 13tego na tydzień?jak tak to odezwij sie na gg 3751661

Komentarz

kto jedzie 6ego na 2 tyg lub 13ego na tydzien? jade z moim narzeczonym. odezwijcie sie na gg 3751661

Komentarz

ja jade 31 lipca na 2 tygodnie, czyli do 14-stego sierpnia
          jak ktos jedzie w tym terminie to dajcie znac
          gg 3243885

Komentarz

hej!
            my jedziemy 29 lica wiec sie spotkamy!

Komentarz

Witam
              Ja mam zamiar się wybrać do samary lub panoramy 14.08 z Krakowa.
              Będzie nas dwójka

Pozdrawiam
              seb

Komentarz

wybiera sie ktos do Samary na początku wrzesnia ? , koło 3-4.09 )))

Komentarz

Ja z dziewczyna lecimy z Warszawy do Samary 4 wrzesnia o 15.50 prawdopodobnie ktos jeszcze??

Komentarz

Hotel SAMARA... nie jest az tak zle.

sam hotel ok, sa pokoje w miare fajne i sa klitki w ktorych czujesz sie jak w celi. Jak już przylecicie na miejsce i bedziecie sie odprawiac do hotelu proponuje wlozyc do paszportu 10 max 20 euro, dostaniecie zapewne duzo lepszy pokoik, my tak zrobilismy i dostalismy apartament a znajomi niestety klitke..

stołowka i jedzenie daleko odbiega od europejskiego, to prawda,że wciaż brakuje talerzy i sztuccy, zabierzcie ze soba z domu bo u nas zdarzalo sie nagminnie ze byly brudne, dotyczy tez kubkow.

Robale owszem są i jedyna pomoc to zostawic zapalone światlo,. nam zdarzały sie tez wieczorem siedzac przy hotelu.

Ogólnie jezeli miałabym wybierac miedzy samara a panorama, zdecydowanie samara

hotele sredniej klasy ale cena jaka sie placi nie jest wygorowana i warta tej ceny

plaza za to super

udanego urlopu

Komentarz

aaa i jeszcze jedno, zabierzcie wysokie filtry min 30 factor, w sloncu jest 72 st. w nocy 42

Komentarz

Witam! my byliśmy w samarze w połowie czerwca, było super!! Fajny ogród, dwa baseny super zjeżdzalnie dla dzieci i dorosłych, jedzenie dobre i dla każdego znajdzie się coś dobrego, pyszne świeże ciasteczka przy basenie. Do plaży 5 min spacerkiem, na plaży też ok. Tylko trzeba wcześnie przychodzić póżniej zostają popsute leżaki albo wogóle ich nie ma bo wszystkie są pozajmowane( A no i nie można póżnym wieczorem iść na plaże bo zamykają Zeby mieć leżak na basenie też trzeba dać gościowi od lerzaków w łape.
                        Trzeba pamiętać ze Tunezja leży w Afryce, a wiadamo ze Afryka dzika wiec nie spodziewajcie się hoteli jak na Costa del Sol czy na Lazurowym Wybrzeżu
                        A zeby dostać fajny pokój trzeba dać w łape przy meldunku, my daliśmy polską wódkę, wolą wódkę od kasy

Komentarz

hej ja tez jade z dziewczyna do Samary w tym terminie. Podaje moje gg: 2967493, w większym gronie zawsze weselej do zobaczenia

Komentarz

hotel nie jest aż taki zły ale jest kilka skrzydeł hotelu i nie wszystkie sa ok ale jest jedno skrzydło po niby remoncie jeśli ktoś ustawia sie na dobre jedzenie to niech omija hotel szerokim łukiem bo jedzenie to tragedia i prawie co dzień to samo i jedzenie jest straszne baseny sa ok ale do plaży ok 5 min drogi od hotelu na plaży jedzenie podawane jest w takich warunkach że nie jeden pies u nas ma lepiej nie polecam tez wycieczek polecanych i zalatwianych przez alebabę gośc tylko bierze kase a mozna jechac taksówka do miasta na qady czy wielbłady lub statek ktory on poleca i zaoszczedzic ok 10 do 20 dinarów takze lepiej odpuscic goscia bo wycieczka qadami to tragedia qady sa w tragicznym stanie zamiast 2 godzin jezdzi sie przeszło jedna godzine i mozna sie udusic dymem od tych gratow nie polecam, tego hotelu chyba ze ktos lubi straszna lipe pozdro dla wczasowiczów

Komentarz

Trwa
                            X