Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

re: EL HANA BEACH

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• re: EL HANA BEACH

Leci ktoś może 15 lipca z Katowic o 14:45 do Souse do hotelu El Hana Beach?

Jeśli mogłabym prosić o szczegółowe informacje na temat tego hotelu El Hana Beach w Souse byłabym mega wdzięczna, interes.mnie przede wszystkim pokój na morze, jaki jest najlepszy nr.pokoju by móc dostać go z widokiem właśnie na morze? pamięta może ktoś jakie jest menu na all inclusive? i błagam napiszcie na co trzeba w tym hoteliku zwracać szczególną uwagę? gdyż w Tunezji zostaliśmy już raz okradzeni przez panie sprzątające! POZDROWIONKA I DZIĘKUJE za wiadomości.

Komentarz

Też chetnie bym się dowiedział o warunkach pobytu w tym hotelu..po prostu to samo co tija..pozdrawiam..czasu juz coraz mniej do wylotu..planowany na 24.06 godz 9.15...a jak będzie zobaczymy

Komentarz

Hej,

Leci ktoś 11 lipca 2010 heh?
        Jade z koleżanka i szukamy kompanów do picia Polskiej wódki na niepolskich gruntach;-)

Komentarz

No właśnie... w takich hotelach się chla.

Komentarz

Upały.... pić coś trzeba przcież;-). No i miejsce w walizce też zapełnić by wypadało, heheh

Komentarz

.. miejsce na mózg tez by wypadało czasami czymś zapełnić .. ;-)

Komentarz

No i już po pobycie w El Hana Beach w Sousse. Hotel jak wiadomo tylko z trzema gwiazdkami, ale wiadomo, świadomy wybór gwiazdek, coś za coś.....Czas szybko przeminął. Pogoda cudowna, woda boska, czyściutka i mocno słona, piasek inny niż u nas taki drobniutki. Pokoje skromnie wyposażone, ale łóżko super. Polecam dopłacić i wziąć pokój z widokiem na morze. Po pierwsze super widok a po drugie świeży powiew i szum morza. Jeśli chodzi o jedzenie to w all inclusive, moim zdaniem pełny wybór na wszystkie posiłki. Można się najeść do syta. Paszporty i kasę miałem zdeponowane w sejfie-skrytce hotelowej, tam też wymienialiśmy dolary na dinary. Fajne są wycieczki organizowane na miejscu przez rezydenta. I to chyba na tyle.....pozdrawiam i życzę udanych wyjazdów.

Komentarz

Ta dopłata za pokój z widokiem na morze to jest oficjalna czy raczej włożyć pieniądze do paszportu i czekać na efekt.No i najważniejsze ile trzeba dopłacić .Byłbym wdzięczny za informację jak to załatwić od kogoś kto tam był .

Komentarz

Można tą opłatę nazwać "oficjalną", tam każdy tubylec dopomina się o kasę. Po prostu jak będziesz przy recepcji powiedz że chcesz pokój z widokiem na morze i w tym momencie dowiesz się ile ON by chciał. Wołają dużo więcej i czekają na reakcje klienta...podasz o połowę mniej i jest O.K.

Komentarz

Witam Wszystkich.
                      Dziś już jest sierpień, a dalej jestem wspomnieniami o Souse w El Hana Beach. Nie pierwszy raz było mi dane być w Tunezji, lecz ten lipcowy wypad do Souse EHB było najlepszym urlopem jaki mogłam przeżyć! Wspaniała nasza rezydentka Ania, super animatorzy- ubaw był po pachy każdego wieczoru
                      Dopłaciliśmy oficjalnie na recepcji 20euro. Pokój dostaliśmy 553- idealny widok na morze z piątego piętra. Klima super działała, aż nie raz wyłączyć ją trzeba było, gdyż było za zimno. Za pare dinarów obsługa zrobi wszystko. Sprzatające panie też ok. Poznaliśmy fajne grono wspaniałych ludzi, a przede wszystkim naszą Gosie!( Gosieńko całuski dla Ciebie). My mieliśmy all inclusive, śniadania, obiadki, kolacje to był pełny wypas że nie mieliśmy sił już podejść po lody i ciasto. Bar z alkoholami był od 10:00 do 23:00, więc cały dzień było picie! oczywiście musicie widzieć, że Tunezyjskim piwkiem się nie złotacie bo się nie da! 10 ich piwek to jest jak nasze 2 tyskie. Za to twardy alkohol kopie jak trzeba, że aż sponiewiera i rano główka oj bolała!!!!!!!!!!
                      Plaża suuuuuuuper, piaseczek codziennie był czyszczony o 5 rano. Lecz musimy jednak pamiętać że to kraj Arabski. Pare lat temu jak byłam za pierwszym razem w Tunezji, myślałam że z butów mnie wyrwie ze zdziwienia jak ładniutki barman z petem w ustach podawał nam piwko w restauracji,jak pan w banku w siwym dymie tytoniowym przelicza i zamienia waluty, jak obsługa kebab wydaje też z petem w dłoni jedzenie klientom, jak na plaży przez prawie wszystkich palaczy papieroski są gaszone w cieplutkim piasku, lecz tych co pewne sytuacje już nie rażą, bo znają to pewnie bawią się super, tak jak my przeżyliśmy ten tydzień w Souse. Dziś jestem w pracy i czekamy już na grudzień by dostać jeszcze cieplutki z druku katalog z ofertami do Tunezji na 2011. Uważam że hotel Ell Hana Beach jest godny polecenia. Na pewno zadowolenia nie znajdą w nim Osóbki które szukają mega luksusiku, przeczytałam każde forum na temat tego hotelu i co: że to brudne, tamto nie doprane, że sztućcy brakuje, że wykładzina poplamiona, że obsługa na kase leci, że windy po mału jeżdzą, że aż trzeba przejśc przez ruchliwą ulice by być na tej cudownej plaży i że za dużo tubylców!! dajcie spokój i też nie piszcie i nie straszcie innych którzy chcą wypocząć, nie pasuje? to 20 tyś w zęby i na wysepke na Bali,a i za tą kwote pewnie jakiś Pan czy Pani mankament i nie dociągnięcie jeszcze znajdzie. A my i pewnie mnóstwo osób wróci do tego miejsca ,My byliśmy 15 lipca i za rok wracamy do tego samego hotelu w souse. Gorąco pozdrawiam i dobrej zabawy życze. Tija

Komentarz

Kocham cię złotko za te słowa. Ja mieszkałam w El Hana Residence. Czysto, spokonje, niedaleko plaży i centrum. Rewelacyjny urlop. Dawno nie miałam takiego. Ania i Andrzej dziękuję, za wszystko. Było świetnie. Faktem jest że 4 gwiazdki Polskie to nie to samo co Tunezyjskie, ale było warto. Polecam hotel wszystkim którzy chą odpocząć, pobawić się i pozwiedzać. Wracam tam w lipcu 2011. Pozdrawiam,

Komentarz

Leci ktoś do tego hotelu w okolicach 8 sierpnia ??

Komentarz

Witam
                            Szukam chętnych na wyjazd do Tunezji (Sousse), termin gdzieś pod koniec stycznia 2011, jak by był ktoś chętny pisać na maila terebe5@wp.pl

Komentarz

Trwa
                            X