Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

WYKIWANI PRZEZ OASIS

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• WYKIWANI PRZEZ OASIS

Witam
    Byłam w tej ogromnej grupie osób z 25 maja,która nie dotarła do hotelu Aqva Blu.Rezydentka Aleksandra Wojtach ,świetnie wyszkolona w zbywaniu klientów.Ja również jak większość osób ,których wypowiedzi tu czytam,dzień przed wylotem dowiadwałam się w Oasisie,czy wszystko jest w porządku.Również na lotnisku w Warszawie przy odbiorze voucherów,również na lotnisku w Sharm naszej pni rezydentki.Też wszystko było w porządku. Jak wszyscy znaleźliśmy się w autokarach i busach z zapakowanymi bagażami i zamkniętymi drzwiami,to nagle wtedy okazało sie ,że jedziemy do innego hotelu.
    Zadziwiające...
    Przestrzegam wszystkich przed korzystaniem z usług biura Oasis.Złodzieje i oszuści!!!Kwaterują w *****hotelach,lecz nie wyższych standardem.Hotele te sa na ,,zadupiu,,Sharmu.Ich ceny katalogowe są dużo niższe i nie mają w nich obłożenia,jeśli są w stanie w jednym terminie umieścić ok.500 osób.To jedna sieć Picalbatros.
    .Jesli wykupujecie oblegany hotel,to nie traficie do niego.Opinie zadowolonych,to najczęściej opinie pracowników,pisane po to żeby wyciszyć sprawę,lub osób ,które wykupiły tańsze i cieszące się miejszym obłożeniem hotele.Własnie dostałam odpowiedż na reklamację,która złożyłam.Biuro jest przekonane,że powinnam być zadowolona,że zmienili mi hotel aqva blu na royal albatros moderna i nie widzą potrzeby zadośćuczynienia.Szukam osób,które oasis oszukał.Z wpisów na tym i na innych portalach wynika,że oasis w dalszym ciągu prowadzi ten proceder.
    Kontakt annaiwa70@wp.pl
    Pozdrawiam .Anna Iwańska

Dobrze wiedzieć,szkoda ze musiałaś sie przekonac na wlasnych bledach

Komentarz

Zmiana hotelu, co nie jest zgodne z umową to oszustwo. Wyszłaś jednak na tej zamianie zdecydowanie lepiej. Dla porównana: byłam w jednym i drugim i uważam, że royal albatros moderna (4 gwiazdki, nie pięć) jest dużo lepszy jeśli ma się pokoje od strony morza , większy wybór jedzenia i wszystko czyste, po raz pierwszy po kuchni w tym hotelu nikt nie miał sensacji (w przeciwieństwie do aqua). No chyba, że ktoś nastawia się na ciut większe zjeżdżalnie i rozrywkę w mieście.Ale to moja opinia

Komentarz

tak nie może być, to jusz jest notoryczność, idąc do sklepu po telewizor płace za niego i dostarczają mi domu dobrą lodówke ale na cholere mi lodówka,, biura teraz robią co chcą i to prawie wszystkie

Komentarz

w Hurghadzie jest Aqua Blue resort , a w sharem Aqua Blue sharm ... i to wszystko....

Komentarz

wybieram hotel ten co chcę z jakiś przyczyn - i basta-tam MAM być zakwaterowany bo za NIEGO zapłaciłem - i g.... mnie interesuje że inny jest lepszy ... ja chce ten co wybrałem i kropka!
            Domagaj się odszkodowania-należy Ci się.

Komentarz

Trwa
            X