Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

chems el hana, sousse od 02.09

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• chems el hana, sousse od 02.09

właśnie wróciłam z tego hotelu.
    jestem zadowolona, placilam niecale 2000 za 2 tyg ALL, naprawde na te cenę było ok, czysto, jedzenie owszem to samo ale wybor byl. animatorzy sie starali.pewnie narzekaja ci co nie chca wziasc udzialu w animacji tylko by sie patrzyli a brak chetnych na nimatorow zwalaja, ich brak umiejetnosci, pfff.. najlatwiej narzekac!
    sztucce zawsze byly , aj ka nie, od razu donosili, raz tylko herbaty nie moglam sie doprosic. bardzo dbaja o bezpieczenstow gosci.
    generalnie sousse nie jest syfem, jest prawdziwa Tunezja!! wymuskany port el kantoui to dla wygodnickich, ktorym nie chce sie kraju poznac. mi sousee bardzo przypadlo do gustu.\polozenie hotelu - duuuuzy plus.
    no i pozdrawiam ludzi z poczatku wrzesnia, wpaniala ekipe stworzylismy!! wredniutka -:***

dużo płaciłaś ! ten hotel chodzi po 1,3 tyś za 2 tyg

Komentarz

oooo ho ho ho oooooooooooooooooooo
      sousse prawdziwa Tunezja
      trzymajcie mnie bo spadam ho ha haaaaaaaaaaaaaaaaaa

sousse to syf jakiego nie ma w całym kraju
      zbiór menelstwa z całego kraju, zbiór lovelo i innych typów spod ciemnej gwiazdy
      pijaki, złodzieje, naciągacze, ci co zapomnieli o islamie opuszczając swoją wieś

jednym słowem DNO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz

Sousse jest straszne. Współczuje wszystkim, którzy tam trafią podczas pierwszego pobytu. Można wyrobić sobie odpowiednią opinie o arabach. Nie spotkałam takiej rozpusty w żadnym innym miejscu.

Komentarz

takie boże mój przez male b taka Raszida przez duze R ...pizdiec...zasran ...ce przez male z....kto wie to byl.Nowi Turysci czytajcie dokladnie kto i co pisze.No coz ja moge dodac...te hotele stare faktycznie...ale jak ktos jedzie z inwencja tworcza...to one sie odplacajaOczywiscie zawsze kwestia ceny.Bo lokalizacje -maja the best.Byłem pare razy..i mieli mnie dosc..za te imprezy miss hotelu...ale to prywata

Komentarz

element tam jeździ

Komentarz

Trwa
            X