Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Prima Life Karawan czy Jinene Resort ?

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Prima Life Karawan czy Jinene Resort ?

Który wybrać? Czy ktoś był... proszę o opinie

Tyle hoteli jest do wyboru a Ty akurat skupiasz się na tych...... to jest dość nieszczęśliwy wybór. Przy Jinene wyjątkowo wąska i niezbyt ładna plaża jak na Tunezję i ogólnie lokalizacja nieciekawa...Karawan starej daty nisko oceniany hotel.

Komentarz

Karawan lepszy niz Jinene .
      zaoszczedzisz na taksowkach do mediny z karawanu 10-15 min spacerem a Jinene jest za miastem na pustkowiu. Zalezy co chcesz robić...

Komentarz

Byłam w Hotelu Prima Life Karawan w Sousse w Tunezji na przełomie 08-09/2011 i powiem jedno - tragedia do milionowej potęgi. Byłam z synem. Mój syn miał atak epilepsji z powodu wysokiej temperatury na stołówce na drugi dzień pobytu, totalnie nikt się nie zainteresował tylko wszyscy stali i patrzeli jak mój syn /11 lat/ charczy na podłodze. Nikt nie potrafił udzielić pierwszej pomocy. Pomógł mi jeden anglik zaprowadzić syna do pokoju jak odzyskał przytomność. Przyjechał pogotowie, masakra z 5 chłopa i kazali mi wypisywać dokument, który miał z 10 stron i ani jednego słowa nie rozumiałam wszystko po arabsku. Oni chyba są pokręceni nie dałam im syn. Uważam, że to była najważniejsza decyzja podjęta przeze mnie w moim życiu. Reszta osób, które były lub które przyleciały na "widowisko" po prostu kamienne twarze. Młodzi ludzie, Polacy pijący drinki i takie zachowanie, okropieństwo. Po prostu znieczulica ogólnoświatowa, każdy myśli o swoim tyłku. A byli nie tylko Tunezyjczycy ale także i Polacy, Czesi, Węgrzy i Niemcy. Potem przyjechał doktor - tunezyjczyk kompletnie nie znający się na rzeczy i w dodatku wziął ode mnie 50 dinarów tunezyjskich z 1 wizytę. Rezydent z biura EXIMTOUR z którego leciałam kompletnie miał wszystko w dupie. Na dole był salon masażu i fryzur oraz sklep spożywczy - właściciel stary Tunezyjczyk oszukał mnie. Poszedł kupić mi tabletki, ponieważ byłam sama
        i nie chciałam zostawiać samego syna w pokoju i wziął za dużo pieniędzy za leki. Sprawdziłam to później, ponieważ apteka jest naprzeciwko hotelu więc nie miałam problemu. Obsługa - sami faceci i wydaje im się, że każda kobieta ma ochotę się z nimi przespać. Przy barach obsługa niesympatyczna i tylko wciąż chcą napiwki, jak nie dasz to są barrrrdzo niegrzeczni. Są nieucywilizowani, są z 20 lat za nami. Hotel miał swoją świetność z 20 lat temu, teraz po porostu ?????.
        Zresztą Tunezja to inny świat, inna kultura i jak ktoś wybiera się na wakacje to nie do Afryki tylko w ucywilizowane miejsca, gdzie nie śmierdzi na ulicy i kobiety są szanowane. Nikomu nie życzę wakacji spędzonych w taki sposób jak ja spędziłam. A nie pierwszy raz spędzałam je poza granicami naszego państwa.

Komentarz

Witaj!
          Bylam w Jinen w tamtym roku.... I wrocilam jak najbardziej zadowolona, moja osoba towarzyszaca rowniez

Wedlug mnie polozenie hotelu jest dobre - nie w samym centrum, lecz pomiedzy Sousse i Porttem El K. - do kazdej z miejscowosci jest 4 km. Taxowki tam to grosze wiec to zaden problem.

Obsluga hotelu bardzo mila, animacje i animatorzy ok, w sumie nie nastawilam sie zupelnie na animacje jak tam jechalam ale jednak bylo to dosc fajne Pod tym wzgledem nie mozna bylo sie nudzic w hotelu.

Jedzenie bylo dobre, duzo osob sobie chwalilo, kazdy mogl znalezc cos dla siebie.

Pokoje skromne, ale schludne i czyste, sprzatane codziennie.

Ogolnie hotel i atmosfera tam bardzo fajna i polecam Ja z checia bym tam wrocila.
          Jedyny minus jaki tam byl to faktycznie waska plaza hotelowa... minus jak minus... mi to jakos szczegolnie nie przeszkadzalo, no ale jak juz pytasz o opinie to tez o tym napisze Ale mozna i z tym sobie poradzic bo na lewo od plazy hotelowej w strone Portu El K. jakies kilka krokow i masz już znacznie szerszą plażę

Komentarz

A zapomnialam jeszcze dodac... napiwki heh Jak my bylismy tam to dawalismy napiwki ale po paru dniach jak rozmienilismy kase, a musze przyznac ze obsluga byla tak samo mila czy dawalismy napiwki czy nie Bardzo sympatycznie generalnie, nie nahalni czy cos

Komentarz

Trwa
            X