Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

thalassa sousse 14.06.2012 - 21.06.2012

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• thalassa sousse 14.06.2012 - 21.06.2012

Czy ktoś wybiera się może do hotelu thalassa sousse w dniach 14.06.2012 - 21.06.2012 ?
    Czy ktoś był w tym hotelu ostatnio i może coś o nim napisać?
    Słyszałam, że warto włożyć trochę grosza w paszport żeby dostać zakwaterowanie w bungalowach.

A skąd lecisz, bo ja też lecę w tym terminie ale do marabout.

Komentarz

Lecimy z Poznania

Komentarz

Byłam tam w zeszłym roku. Bylismy akurat z dzieckiem, więc cieszylismy się, że mala sie dobrze bawi i nie czepialiśmy się szczegółów... ale w tym hotelu trzeba dać w paszport koniecznie, po co masz chodzić kilka razy do recepcji... my na początku dostaliśmy obskurny pokoj w hotelowcu, musieliśmy wracać dać kasę i dopiero wtedy dostaliśmy bungalow. Polecam także wynajęcie sejfu (koniecznie!!!) Baseny bardzo fajne, dobra animacje, ładna i czysta plaża. Pokoje w bungalowach jak dla mnie super, ale zaznaczam ze nie jestem baaardzo wymagająca. Jedzenie- obleci, chociaż mogliby trochę bardziej zadbać o ilość potraw które zchodzą bardzo szybko, np. pizza czy frytki pożerane przez dzieciaki. W sumie jak dla mnie było ok., chciaż widzialam zarówno bardzo niezadowolonych jak i zachwyconych turystów.

Komentarz

Napisz proszę ile trzeba włożyć do paszportu, bo nigdy tego nie musiałam robić.:S

Komentarz

kto leci 05.07.2012r. do hotelu Tallasa z Poznania

Komentarz

oczywiście żeby nie było za pięknie zmiana wylotu z poznania na 13 czerwca :X

Komentarz

Ja wróciłam z Thalassa 30.05.2012
                W paszport nie dawaliśmy nic i dostalismy bardzo fajny pokój w hotelu.Tak naprawdę standard wszędzie jest taki sam.Bungalowy różnią się tylko wielkością.Niektórzy narzekali,że mając pokoje w bungalowach mieli mrówki i różne robaki,ale skoro pokoje są w ogrodach to jest to nie uniknione.

Komentarz

THALASSA SOUSSE 05.IX.2012-19.IX2012
                  Witam serdecznie ,czy ktoś leci do tego hotelu w tym samym terminie?Może z wrocka?
                  My lecimy razem z żoną,fajnie by było poznać kogoś fajnego.Pozdrawiamy

Komentarz

Wróciłam 11 lipca z tego hotelu. Wyżywienie jest dobre, ale warunki sanitarne poniżej oceny niedostatecznej. Pokój mieliśmy w hotelu, nie najgorszy, ale na korytarzu codziennie po 10 karaluchów zabitych. U na s był jeden w łazience, a u sąsiadów 2 szt. Piętro wyżej to chodziły w pokojach po ścianach. Polacy mają czerwone opaski i jak nie dasz napiwku to obsługa przy basenach i w barze w recepcji fatalna.

Komentarz

Szczerze mówiąc moja pierwsza wycieczka byliśmy zachwyceni
                      Po powrocie z perspektywy czasu nie było tam do końca super czerwone opaski, jedzenie takie sobie bungalowy do zniesienia no i bez dinarów czy dolarów dla każdego od czegoś sie nie ruszać ...
                      Polecam Turcję -Kemer hotel SIMENA
                      Pysznie ,dużo,pieknie bez degradacji Super

Komentarz

Witam serdeczne czy ktoś wylatuje w terminie 24 lipiec 7 sierpień

Komentarz

Trwa
                        X